Procedury

Vyberte si tu správnou proceduru, která odpovídá vašim požadavkům, a užívejte si nový život a spokojenější vlastní já, užívejte si vaše právo na zdravou krásu. Na základě konzultací, individuálního přístupu a odborné péče pro vás vždy zvolíme nejvhodnější postup.

Na Klinice Švýcarské poskytujeme procedury z mnoha oblastí estetické medicíny. Ošetření pleti, redukce vrásek, tvarování postavy – to vše a mnoho dalšího je součástí špičkových služeb, které u nás na klinice provádíme. Vždy je kladen důraz na profesionalitu a perfektní výsledek.

Vrásky, projasnění pleti

P-Mezoterapie + Exilis Face

Projevují se na vaší pleti první známky stárnutí? Kombinace dvou procedur – P-Mezoterapie a Exilis Face – vrací pleti svěží vzhled, pružnost a pevnost. Dopřejte pleti hloubkovou hydrataci a výživu, která ji vrátí o několik let zpět a zastaví čas.

» zobrazit více...

Ošetření
Lékař dle vaší pokožky určí vhodný typ séra, které následně po znecitlivění oblasti aplikuje mezoterapeutickou pistolí do střední vrstvy kůže, přímo ke kolagenním a elastinovým vláknům a zárodkům nových kožních buněk. Po 1 až 2 týdnech následuje ošetření radiofrekvenčním přístrojem Exilis, který ošetřuje povrchovou vrstvu pokožky a aktivuje podkožní struktury.

P-Mezoterapie trvá 15 až 30 minut, přičemž znecitlivující krém je nutné nanést 45 minut před samotnou procedurou. Exilis Face trvá 60 až 90 minut a opakuje se dvakrát s týdenním rozestupem.

Několik dní po P-Mezoterapii by se měl klient vyhýbat přímému slunečnímu záření, extrémnímu chladu a návštěvě sauny. Během dne, kdy je prováděna procedura Exilis Face, je vhodné dbát na zvýšený příjem tekutin.

» zobrazit méně...

Botox

Nalézáte při pohledu do zrcadla památky na úsměvy a zamračená rána? Stárnutí pleti a tvorbu vrásek lze zastavit pomocí aplikace botulotoxinu, který zná a pro obří úspěch používá medicína již řadu let.

Injekční aplikaci botulotoxinu nejčastěji využívají klienti pro redukci vrásek mezi obočím – v místě glabely, plošných vrásek na čele a takzvaných „vějířků“ – vrásek kolem očí. Tuto rychlou a účinnou proceduru si oblíbili ženy i muži.

» zobrazit více...

Ošetření

Lékař provede vpich tenké jehličky s botulotoxinem typu A do specifikovaného místa v okolí vrásky, v důsledku čehož dojde ke svalovému uvolnění a vyhlazení vzniklé vrásky. Plný účinek se projeví do 14 dní od zákroku a přetrvává 3 až 4 měsíce. S každou další aplikací se efekt prodlužuje.

Samotný zákrok trvá 15 až 20 minut, vždy dle rozsahu ošetření. Na přání klienta je možné také aplikovat lokální anestezii. Před aplikací látky čeká klienta odborná konzultace s lékařem, během níž se dozví vše podstatné o zákroku, jeho průběhu i výsledku.

Nejméně čtyři hodiny po ošetření je potřeba vyhýbat se dotykům v dané oblasti, poté je možné použít pleťovou vodu na omytí. Prvních pět hodin je nutné, aby klient dodržoval vzpřímenou pozici kvůli nechtěnému přesunula látky v těle. V den aplikace nesmí klient požít alkohol, který může nežádoucím způsobem zesílit účinky botulotoxinu.

Do doby, než zmizí otok, by se měl klient vyhýbat intenzivnímu chladu i teplu jako například solárium nebo opalování na přímém slunci. Během několika prvních dní je dobré omezit také fyzickou aktivitu, cestování letadlem nebo například potápění.

» zobrazit méně...

Výplňové materiály Teosyal

 

Výplně Teosyal slouží především ke korekci vrásek a kosmetické úpravě požadovaných partií včetně objemových výplní propadlých oblastí na obličeji. Výsledkem je kromě vyhlazení vrásek, a to i těch hlubokých, na pohled plnější ošetřená oblast, například pod lícní kostí.

» zobrazit více...

Ošetření
Výkon probíhá přibližně dvacet minut, přičemž efekt vydrží pět až devět měsíců, poté se látka postupně vstřebá. Ošetření je možné po uplynutí této doby opakovat. Pokud jde o vyplňování hluboké vrásky, doporučujeme pro maximální efekt výplň aplikovat znovu už po šesti až osmi týdnech.

Aplikace výplňového materiálu Teosyal provádí lékař pomocí tenké jehly. Je možné využít také lokální anestezii, pokud o ni má klient zájem. Týden před ošetřením by klient neměl užívat vysoké dávky aspirinu, vitaminu E, léků proti zánětům, léků proti bolesti a proti srážlivosti krve.

Po ošetření se může objevit otok, zarudnutí, svědění a drobné modřiny, v místě vpichu také zatvrdlý uzlík. Všechny tyto projevy do sedmi dnů zmizí.

» zobrazit méně...

Mezoterapie

Mezoterapie patří mezi nejúčinnější řešení pro unavenou, vysušenou a velice citlivou pleť, která potřebuje projasnit. Jde o metodu, která navrací kůži zdravější vzhled, vyživuje ji a hydratuje. Účinně také bojuje s drobnými vráskami, které zjemní a tím také lehce zneviditelní.

Během mezoterapie lékař aplikuje omlazující a vyživující sérum do hloubky 1 až 12 milimetrů. Na rozdíl od běžných přípravků na pleť, které klienti doma používají, jde o skutečně hloubkovou péči, která má viditelný efekt.

Každé z využívaných sér je komplexem vitamínů, minerálů a kyseliny hyaluronové. Složení přesně odpovídá potřebám vysušené a citlivé pleti a také pleti s prvními mimickými vráskami na čele, v okolí očí (takzvané vějířky) a na dalších typických místech.

» zobrazit více...

Ošetření

Celý zákrok trvá přibližně 30 minut, dle rozsahu ošetřované oblasti. Pro maximální účinek se doporučuje mezoterapii opakovat čtyři až sedmkrát. Mezi prvními třemi procedurami by měl být interval dva týdny, mezi dalšími čtyřmi procedurami poté čtyři týdny. K udržení výsledku je vhodné mezoterapii opakovat po třech měsících.

Typ použitého séra určí lékař na základě předzákrokové péče a konzultace s klientem. Sérum obsahující bioaktivní látky aplikuje drobnými vpichy do střední vrstvy kůže, kde se nacházejí kolagenní a elastinová vlákna a zárodky nových kožních buněk. Ošetření je možné provádět s lokálním znecitlivěním.

Prvních 48 hodin po zákroku by se měl klient vyhýbat přímému slunečnímu svitu a také UV záření. Během této doby je také nutné vyhnout se návštěvě sauny, bazénu a sportovním aktivitám. Týden po zákroku by se pleť měla šetřit, proto omezte zkrášlovací procedury, a to zejména peeling pleti.

» zobrazit méně...

Chemický peeling Enerpeel

Máte problémy s akné, černými tečkami, mastnou pletí nebo pigmentací? Chemický peeling Enerpeel čistí pleť do hloubky a dokáže si tak poradit i s výrazným akné a dalšími zmíněnými nedokonalostmi pleti, které se v různé míře objevují téměř u všech žen i mužů.

Chemický peeling Enerpeel je také vhodný k redukci jemných vrásek a drobných jizviček, například po akné. Výsledkem ošetření je čistá a projasněná pokožka, její barevné sjednocení, snížení mazotoku pleti a také odstranění komedonů neboli černých teček.

» zobrazit více...

Ošetření

Procedura trvá v rozmezí od 15 do 25 minut, v závislosti na ošetřované oblasti. Pro dosažení co možná nejlepšího výsledku se doporučuje ošetření opakovat tři až šestkrát, dle daného problému a stavu pleti. Interval mezi jednotlivými sezeními by měl být alespoň deset dní. Efekt přetrvává 3 až 4 měsíce, proto je dobré ošetření opakovat dva až čtyřikrát ročně.

V den ošetření by se měl klient vyhnout sportovním aktivitám, pobytu na přímém slunci, návštěvě sauny a také mechanickému čištění pleti. První tři dny je třeba na ošetřené místo používat hydratační krém, a to ráno i večer. Důležitý je také dostatečný pitný režim. Pokožku ošetřenou chemickým peelingem je nutné chránit ochranným faktorem minimálně SPF 50.

» zobrazit méně...

Exilis Face

Ošetření Exilis Face navrací pokožce pružnost, pevnost a účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí, jako jsou jemné vrásky v obličeji nebo v dekoltu. Jde o unikátní bezbolestnou proceduru, která funguje na principu tepelných radiofrekvencí.

Přístroj Exilis aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, a tak podporuje regeneraci pokožky a také zpomaluje její stárnutí. Jedná se o vyhledávané ošetření, které bezbolestně aktivuje tělesné procesy a podporuje přirozenou krásu. Tuto proceduru si oblíbili jak ženy, tak muži v různých věkových kategoriích.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 60 až 90 minut, v závislosti na ošetřované oblasti a rozsahu. Nejčastěji se metoda Exilis Face využívá při ošetření obličeje, rukou, dekoltu a vnitřní strany stehen. Pro správný efekt je třeba ošetření opakovat šest až osmkrát vždy s týdenním rozestupem.

Procedura je zcela bezbolestná, tvorbu kolagenu aktivuje lékař pomocí aplikátoru, který danou oblast prohřívá na 40 až 42 stupňů Celsia. Taková teplota stimuluje podkožní buňky k tvorbě vlastního kolagenu a obnovení pojivového tkáně.

Metoda Exilis Face se často nazývá „facelift bez skalpelu“ a patří k vyhledávaným procedurám odstraňujícím vrásky po celém světě. Výsledkem ošetření je účinná redukce jemných vrásek a navrácení pokožce jemnosti a projasněnosti. Díky Exilis Face vracíte čas zcela bezbolestně.

Po proceduře je dobré nenamáhat ošetřené místo alespoň 30 minut, kdy může být pokožka také mírně začervenalá a oteklá. Poté, co tyto projevy odezní, se nemusí klient nijak omezovat, obličej může umývat i líčit.

» zobrazit méně...

Mikrojehličková terapie

Mikrojehličková terapie se využívá při omlazení pleti, vypnutí vrásek, sjednocení tónu pokožky, její hydrataci a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích. Pro svoji účinnost jde o vyhledávanou proceduru, která pomáhá s odstraněním mnoha nedokonalostí kůže.

» zobrazit více...

Ošetření
Metoda mikrojehličkování probíhá pomocí několika drobných injekcí, nimiž lékař účinné sérum aplikuje do podkoží v hloubce 0,2 až 2 milimetry. Ošetření vyvolává tvorbu nového kolagenu a elastinu v hloubce pokožky.

Doba zákroku se odvíjí od množství aplikovaného séra. Doporučuje se ošetření opakovat alespoň třikrát, vždy s odstupem čtyř až pěti týdnů. Udržovací dávku séra je vhodné opakovat jednou za dvanáct měsíců, stejně jako kompletní kůru.

Po ošetření se mohou na pokožce objevit vedlejší příznaky jako zarudnutí, otok, ale také zvýšená citlivost nebo mírná bolest. Všechny projevy by měly do čtyř dnů od aplikace vymizet.

» zobrazit méně...

Oční víčka

Plastika očních víček / blepharoplastika

Trápí vás kůže navíc v oblasti očních víček? Kromě pocitu těžkých víček, který nadbytečná kůže může přinášet, zřejmě vaše oči také působí unaveně a jejich vzhled vám přidává minimálně několik let. Dnes je již standardním řešením plastická operace očních víček neboli blepharoplastika.

Během blepharoplastiky lékař odstraňuje nadbytečnou kůži v oblasti horních očních víček, čímž se oči opticky zvětší a rozzáří, celý obličej o několik let omládne a působí méně unaveně. Odstranění přebytečné kůže má i praktické výhody – klientům se po zákroku zlepšuje zrak, svůj stav poté popisují jako „neuvěřitelnou úlevu“.

» zobrazit více...

Ošetření
Výkon trvá 45 až 60 minut, vždy v závislosti na konkrétním pacientovi. Za takto krátkou dobu může obličej díky odstranění nadbytečné kůže v oblasti víček omládnout až o deset let. Zákrok provádí zkušený oftalmolog (oční specialista), vždy s ohledem k citlivosti oblasti očních víček a okolí oka.

Blepharoplastika se provádí v místním znecitlivění, kromě očních víček se znecitliví také oči pomocí anestetických kapek, zákrok je tak absolutně bezbolestný. Díky přítomnosti očního specialisty se může klient spolehnout na to, že je celý výkon také maximálně bezpečný. Oftalmolog může kromě estetického dopadu posoudit také pozitivní dopad na zrak klienta.

V případě hladkého průběhu a správného hojení provádí lékař odstranění stehů a kontrolu týden po výkonu. První den po zákroku by se měl klient šetřit v domácím prostředí. Během druhého dne už se může začít vracet do běžného režimu, který zahrnuje také vycházky a pobyt venku, měl by se ovšem stále vyvarovat nadměrné zátěži.

V době před zákrokem musí klient vysadit některé druhy léčit. Čtrnáct dní před zákrokem jsou to léky na ředění krve (Vasopyrin, Godasal, Anopyrin aj.), deset dní před zákrokem protizánětlivé léky (Ibuprofen aj.) a Vitamin E, Vitamin C a Ginkgo Bilobu.

Vzhledem k co možná nejvyšší dodržené bezpečnosti je vhodné, aby si klient zařídil odvoz po zákroku. Před samotným výkonem lékař s klientem vždy konzultuje jeho zdravotní stav a případnou léčbu. Z důvodu minimalizace možných rizik je nutné také provést základní předoperační vyšetření včetně laboratorního vyšetření krve.

» zobrazit méně...

Redukce podbradku a „syslíků“

Injekční lipolýza

Nemůžete se v určitých oblastech těla zbavit přebytečného tuku, a to ani za pomoci cvičení a diet? Účinnou metodou je ošetření injekční lipolýzou, které odstraňuje podbradek i takzvané „syslíky“ – větší tváře. Pomocí injekční lipolýzy je také možné zvýraznit kontury dolní čelisti a obličej tak opticky zeštíhlit.

Ošetření injekční lipolýzou je výjimečné nejen díky svým účinkům, ale také tím, že jde o neoperační metodu bez nutnosti jakékoli anestezie, která je navíc velice bezpečná. Obecně se injekční lipolýza používá k odstranění podkožního tuku v jakékoli oblasti těla, vyhledávají ji ženy i muži.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá přibližně 45 minut a pro kýžený efekt je dobré jej dva až třikrát opakovat, vždy s odstupem sedmi až osmi týdnů. Injekční lipolýza nevyžaduje lokální znecitlivění, oblast však je možné znecitlivět na žádost klienta.

Během ošetření lékař aplikuje drobnými jehličkami do oblasti tukové tkáně v podkoží účinnou látku, kterou poté pomocí ultrazvuku rovnoměrně rozprostře. Látka vyvolá rozpad membrán části tukových buněk, čímž dochází k redukci vrstvy uloženého tuku. Obsah poničených tukových buněk se místně odvede lymfatickým systémem a tělo jej dále přirozeně využívá.

V prvních dnech po ošetření by měl klient dbát především na zvýšený pitný režim a vypít dva až tři litry tekutin (ideálně vody) denně. Ošetřená oblast může být během tří dní po zákroku zvýšeně citlivá a také mírně oteklá, což je standardní průběh. Na některých místech se mohou objevit drobné modřiny, které během několika dní vymizí.

» zobrazit méně...

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me

Potřebujete se zbavit nadbytečného tuku v oblasti bříška, boků nebo nohou? Vanquish Me neboli „bezbolestná liposukce“ patří ke špičkovým metodám v boji proti podkožnímu tuku. Jde o zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření, které si získalo příznivce po celém světě včetně těch nejslavnějších celebrit.

Přístroj Vanquish Me pracuje na principu tepelné energie ve formě tepelných vln, které ničí tukovou tkáň, a tím odstraňují podkožní tuk a formují postavu. Část tukových buněk odumírá okamžitě, zbylé několik následujících dní po ošetření přístrojem Vanquish.

» zobrazit více...

Ošetření
Ošetření Vanquish Me trvá přibližně 45 minut a pro správný efekt je nutné jej několikrát opakovat. Většinou lékaři doporučují šest sezení s odstupem pěti až deseti dní pro opravdu viditelné a trvalé odstranění podkožních tukových buněk.

Během zákroku se klient položí pod přístroj Vanquish, jehož hlavice na danou partii působí po dobu 45 minut. Kromě hřejivého tepla nad ošetřovanou oblastí klient nic necítí. Tepelné vlny systému Vanquish ničí tukovou tkáň 2 až 3 centimetry v podkoží.

Vysokofrekvenční energie přístroje Vanquish působí pouze na podkožní tukovou tkáň v oblasti, nad kterou se nachází, a neovlivňuje tak okolní tkáně jako svaly nebo vnitřní orgány. Tepelné vlny porušují buněčné membrány a redukují tkáň.

Po ošetření může kůže v dané oblasti zarudnout a být citlivá, což vždy do několika dní odezní. Klienti někdy popisují vznik drobného útvaru o velikosti hrášku pod kůží, jedná se o zanícený tukový váček v podkoží (panikulitida), který se během jednoho až dvou týdnů vstřebá.

Klinická studie
Klinika Švýcarská je jediné pracoviště v České republice, které se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni provedli odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite

Ošetření přístrojem Exilis Elite navrací pokožce pružnost, pevnost a účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí, jako jsou jemné vrásky. Jde o unikátní bezbolestnou proceduru, která funguje na principu tepelných radiofrekvencí.

Přístroj Exilis Elite aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, a podporuje tak regeneraci pokožky a také zpomaluje její stárnutí. Jedná se o vyhledávané ošetření, které bezbolestně aktivuje tělesné procesy a podporuje přirozenou krásu. Tuto proceduru si oblíbili jak ženy, tak muži v různých věkových kategoriích.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 60 až 90 minut, v závislosti na ošetřované oblasti a rozsahu. Nejčastěji se přístroj Exilix Elite využívá při ošetření obličeje, rukou, dekoltu a vnitřní strany stehen. Pro správný efekt je třeba ošetření opakovat šest až osmkrát vždy s týdenním rozestupem.

Procedura je zcela bezbolestná, tvorbu kolagenu aktivuje lékař pomocí aplikátoru, který danou oblast prohřívá na 40 až 42 stupňů Celsia. Taková teplota stimuluje podkožní buňky k tvorbě vlastního kolagenu a obnovení pojivového tkáně.

Metoda Exilis Elite se často nazývá „facelift bez skalpelu“ a patří k vyhledávaným procedurám odstraňujícím vrásky po celém světě. Výsledkem ošetření je účinná redukce jemných vrásek a navrácení pokožce jemnosti a projasněnosti. Díky Exilis Elite vracíte čas zcela bezbolestně.

Po proceduře je dobré nenamáhat ošetřené místo alespoň 30 minut, kdy může být pokožka také mírně začervenalá a oteklá. Poté, co tyto projevy odezní, se nemusí klient nijak omezovat.

» zobrazit méně...

Konzultace – tvarování postavy

Vždy dbáme na bezpečnost našich klientů, což nám dovoluje právě komplexní konzultace s pacientem a předzákrokové ošetření. Na základě výsledků jsou naši lékaři také schopni nejlépe stanovit také účinek daných ošetření.

Konzultaci s lékařem je vždy nutné podstoupit před ošetřením metodami Vanquish Me a X-Wave. Lékař pacienta vyslechne a na základě získaných informací, anamnézy a výsledků z předpoperačního vyšetření včetně laboratorního vyšetření krve stanoví, zda je dané ošetření pro klienta bezpečné.

Konzultace – hubnutí, nadváha

Poskytujeme také konzultace a vyšetření odborníkem, který klientům pomáhá s odhalením příčiny jejich nadváhy či obezity a následným hubnutím, a to včetně jídelníčku a motivace k léčbě nadváhy.

Mnoho klientů se potýká s problémy se štítnou žlázou či tvorbou inzulínu, aniž by o tom věděli. Naši odborníci na základě vyšetření stanoví příčinu zvýšené váhy a poradí s řešením tak, aby mohlo tělo fungovat správně a přirozeně hubnout.

Zjemnění strií

X-Wave

Přejete si vyhladit kůži a zmírnit celulitidu? X-Wave efektivně působí na pojivovou tkáň, která způsobuje celulitidu alias pomerančovou kůži, její léčba tak nikdy nebyla jednodušší. X-Wave také pomáhá při zjemnění strií a uvolnění plošně zjizvené tkáně.

Metoda X-Wave funguje na principu působení rázové vlny, jde o bezbolestné a naprosto bezpečné ošetření, které s celulitidou účinně skoncuje. Pro maximální výsledek se X-Wave kombinuje s dalšími účinnými metodami jako je Vanquish Me, Exilis Elite, mezoterapie aj.

» zobrazit více...

Ošetření
Jedna procedura trvá přibližně 30 až 45 minut, vždy v závislosti na konkrétní ošetřované oblasti. Pro největší účinek je vhodné ošetření několikrát opakovat, ideálně ve dvanácti sezeních. Interval mezi jednotlivými sezeními je dva až čtyři dny.

Ošetření pracuje na principu vysokofrekvenční rázové vlny v kombinaci s elektrostimulací podkožního svalstva. Tak dochází k pozvolnému „rozdrcení“ vazivových tkání a intenzivnímu prokrvení podkoží.

Ihned po ošetření metodou X-Wave bývá kůže v dané oblasti zarudlá a citlivá, později se mohou objevit také drobné modřiny, což je přirozené a do několika dní zmizí. Výskyt modřin je s každým dalším ošetřením menší v důsledku zpevňování podkoží.

» zobrazit méně...

Formování postavy

Injekční lipolýza

Nemůžete se na nohou zbavit přebytečného tuku, a to ani za pomoci cvičení a diet? Účinnou metodou je ošetření injekční lipolýzou, které redukuje tuk cíleně v dané oblasti za použití těch nejlepších účinných látek a s garancí německé společnosti Netzwerk Lipolyse.

Ošetření injekční lipolýzou je výjimečné nejen díky svým účinkům, ale také tím, že jde o semi-invazivní metodu bez nutnosti jakékoli anestezie, která je navíc velice bezpečná. Obecně se injekční lipolýza používá k odstranění podkožního tuku v jakékoli oblasti těla, vyhledávají ji ženy i muži.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá přibližně 30 až 60 minut a pro kýžený efekt je dobré jej dva až třikrát opakovat, vždy s odstupem šesti až osmi týdnů. Injekční lipolýza nevyžaduje lokální znecitlivění, na žádost klienta ale je možné oblast znecitlivět.

Během ošetření lékař aplikuje drobnými jehličkami do oblasti tukové tkáně v podkoží účinnou látku, kterou poté pomocí ultrazvuku rovnoměrně rozprostře. Látka vyvolá postupnou emulzifikaci části podkožního tuku, čímž dochází k redukci vrstvy uloženého tuku.

V prvních dnech po ošetření by měl klient dbát především na zvýšený pitný režim a vypít dva až tři litry tekutin (ideálně vody) denně. Ošetřená oblast může být během tří dní po zákroku zvýšeně citlivá a také mírně oteklá, což je standardní průběh. Na některých místech se mohou objevit drobné modřiny, které během několika dní vymizí.

» zobrazit méně...

Podpora růstu vlasů

Vlasová regenerační mezoterapie

Řešíte-li problémy s vypadáváním, řídnutím a lámavostí vašich vlasů, je třeba jim pomoci přímo od kořínků. Díky vlasové mezoterapii vaše vlasy znovu ožijí, získají objem a lesk, a to již po několika prvních aplikacích.

Sérum používané při mezoterapii obsahuje mimo jiné zázračný rutin, panthenol, kofein, biotin a multivitaminový komplex. Celkové složení zastavuje vypadávání vlasů a zajišťuje jejich posílení a zpevnění. Kromě toho mezoterapie podporuje růst nových vlasů.

Na rozdíl od běžně používaných a dostupných přípravků účinkuje bioaktivní sérum až u vlasových konečků, čímž je zaručeno maximální využití všech zmíněných minerálů a aminokyselin a především viditelný a dlouhodobý účinek.

» zobrazit více...

Ošetření
Zákrok provádí výhradně lékař, a to aplikováním séra pomocí drobné injekce do podkoží v hloubce 1 – 3 milimetry, tedy přímo k vlasovým kořínkům. Procedura trvá 15 až 30 minut, je vhodné ji čtyři až sedmkrát opakovat. Ideální odstup mezi jednotlivými procedurami je dva týdny během prvních tří sezení a čtyři týdny během následujících čtyř sezení.

Plán jednotlivých aplikací a rozsah procedury stanovuje lékař po konzultaci s klientem. Pro udržovací efekt je vhodné mezoterapii provádět po třech měsíce.

Vlasovou regenerační mezoterapii mohou využít jak ženy, tak muži. Nejúčinnější je provádět tento zákrok při počínajícím řídnutí kštice.

Nejméně čtyřiadvacet hodin po zákroku nesmí klient na pokožku hlavy používat žádné přípravky a umývat vlasy, proto doporučujeme vlasy umýt těsně před samotným zákrokem. Tři až čtyři dny po zákroku by se měl pacient vyhýbat přímému slunečnímu a UV záření, návštěvě sauny či bazénu. S barvením vlasů je třeba počkat minimálně dva týdny.

» zobrazit méně...

Kožní výrůstky

Odstranění drobných kožních výrůstků

Výskyt malých kožních výrůstků známých také jako acrochordony je nejčastěji spojován s oblastí krku případně záhybů těla jako podpaží, slabiny, oční víčka či oblast pod poprsím. Jejich odstranění je záležitostí šikovných rukou dermatologa a několika málo minut.

Mezi kožní výrůstky patří také znaménka, která je potřeba před odstraněním vyšetřit a ujistit se o jejich neškodnosti. Znaménka mohou být následkem nezhoubného bujení, proto není vhodné s vyšetřením jakkoli nápadného či výrazného znaménka otálet.

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me

Potřebujete se zbavit nadbytečného tuku v oblasti boků nebo nohou? Vanquish Me neboli „bezbolestná liposukce“ patří ke špičkovým metodám v boji proti podkožnímu tuku. Jde o zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření, které si získalo příznivce po celém světě včetně těch nejslavnějších celebrit.

Přístroj Vanquish pracuje na principu tepelné energie ve formě tepelných vln, které ničí tukovou tkáň, a tím odstraňují podkožní tuk a formují postavu. Část tukových buněk odumírá okamžitě, zbylé několik následujících dní po ošetření přístrojem Vanquish.

» zobrazit více...

Ošetření
Ošetření Vanquish Me trvá přibližně 45 minut a pro správný efekt je nutné jej několikrát opakovat. Většinou lékaři doporučují šest sezení s odstupem pěti až deseti dní pro opravdu viditelné a trvalé odstranění podkožních tukových buněk.

Během zákroku se klient položí pod přístroj Vanquish, jehož hlavice na danou partii působí po dobu 45 minut. Kromě hřejivého tepla nad ošetřovanou oblastí klient nic necítí. Tepelné vlny systému Vanquish ničí tukovou tkáň 2 až 3 centimetry v podkoží.

Vysokofrekvenční energie přístroje Vanquish působí pouze na podkožní tukovou tkáň v oblasti, nad kterou se nachází, a neovlivňuje tak okolní tkáně jako svaly nebo vnitřní orgány. Tepelné vlny porušují buněčné membrány a redukují tkáň.

Po ošetření může kůže v dané oblasti zarudnout a být citlivá, což vždy do několika dní odezní. Klienti někdy popisují vznik drobného útvaru o velikosti hrášku pod kůží, jedná se o zanícený tukový váček v podkoží (panikulitida), který se během jednoho až dvou týdnů vstřebá.

Klinická studie
Jako jediné pracoviště v České republice jsme se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni provedli odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite

Ošetření přístrojem Exilis Elite navrací pokožce pružnost, pevnost a účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí, jako jsou jemné vrásky na vnitřní straně stehen. Jde o unikátní bezbolestnou proceduru, která funguje na principu tepelných radiofrekvencí.

Přístroj Exilis Elite aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, a podporuje tak regeneraci pokožky a také zpomaluje její stárnutí. Jedná se o vyhledávané ošetření, které bezbolestně aktivuje tělesné procesy a podporuje přirozenou krásu. Tuto proceduru si oblíbili jak ženy, tak muži v různých věkových kategoriích.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 60 až 90 minut, v závislosti na ošetřované oblasti a rozsahu. Nejčastěji se přístroj Exilix Elite využívaný při ošetření obličeje, rukou, dekoltu a vnitřní strany stehen. Pro správný efekt je třeba ošetření opakovat šest až osmkrát vždy s týdenním rozestupem.

Procedura je zcela bezbolestná, tvorbu kolagenu aktivuje lékař pomocí aplikátoru, který danou oblast prohřívá na 40 až 42 stupňů Celsia. Taková teplota stimuluje podkožní buňky k tvorbě vlastního kolagenu a obnovení pojivového tkáně.

Metoda Exilis Elite se často nazývá „facelift bez skalpelu“ a patří k vyhledávaným procedurám odstraňujícím vrásky. Výsledkem ošetření je účinná redukce jemných vrásek a navrácení pokožce jemnosti a projasněnosti. Díky Exilis Elite vracíte čas zcela bezbolestně.

Po proceduře je dobré nenamáhat ošetřené místo alespoň 30 minut, kdy může být pokožka také mírně začervenalá a oteklá. Poté, co tyto projevy odezní, se nemusí klient nijak omezovat.

» zobrazit méně...

Formování postavy

Injekční lipolýza

Nemůžete se na nohou zbavit přebytečného tuku, a to ani za pomoci cvičení a diet? Účinnou metodou je ošetření injekční lipolýzou, které redukuje tuk cíleně v dané oblasti za použití těch nejlepších účinných látek a s garancí německé společnosti Netzwerk Lipolyse.

Ošetření injekční lipolýzou je výjimečné nejen díky svým účinkům, ale také tím, že jde o semi-invazivní metodu bez nutnosti jakékoli anestezie, která je navíc velice bezpečná. Obecně se injekční lipolýza používá k odstranění podkožního tuku v jakékoli oblasti těla, vyhledávají ji ženy i muži.

» zobrazit více...

» zobrazit méně...

Celulitida

X-Wave

Přejete si vyhladit kůži a zmírnit celulitidu? X-Wave efektivně působí na pojivovou tkáň, která způsobuje celulitidu alias pomerančovou kůži, její léčba tak nikdy nebyla jednodušší. X-Wave také pomáhá při zjemnění strií a uvolnění plošně zjizvené tkáně.

Metoda X-Wave funguje na principu působení rázové vlny, jde o bezbolestné a naprosto bezpečné ošetření, které s celulitidou účinně skoncuje. Pro maximální výsledek se X-Wave kombinuje s dalšími účinnými metodami jako je Vanquish Me, Exilis Elite, mezoterapie a další.

» zobrazit více...

Ošetření
Procedura trvá přibližně 30 až 45 minut, vždy v závislosti na konkrétní ošetřované oblasti. Pro největší účinek je vhodné ošetření několikrát opakovat, ideálně ve dvanácti sezeních. Interval mezi jednotlivými sezeními je dva až čtyři dny.

Ošetření pracuje na principu vysokofrekvenční rázové vlny v kombinaci s elektrostimulací podkožního svalstva. Tak dochází k pozvolnému „rozdrcení“ vazivových tkání a intenzivnímu prokrvení podkoží.

Ihned po ošetření metodou X-Wave bývá kůže v dané oblasti zarudlá a citlivá, později se mohou objevit také drobné modřiny, což je přirozené a do několika dní zmizí. Výskyt modřin je s každým dalším ošetřením menší v důsledku zpevňování podkoží.

» zobrazit méně...

Pocit těžkých nohou

Přístrojové lymfodrenáže

Míváte pocit těžkých nohou? Přístrojová lymfodrenáž zlepšuje tok lymfy v podkoží, čímž problémy s těžkýma a unavenýma nohama odezní. Tato metoda se využívá především jako podpůrná léčba v mnoha ošetřeních, především při léčbě celulitidy, syndromu těžkých nohou i pooperačních a poúrazových otoků končetin.

» zobrazit více...

Ošetření
Ošetření trvá 30 až 90 minut. Principem přístrojové lymfodrenáže je prokrvení tkáně a rozproudění lymfy. To probíhá pomocí nafukovacích návleků s velkým počtem jednotlivých komor, do kterých je postupně ve vlnách vháněn vzduch, čímž dochází k masírování dané oblasti končetiny.

Po ošetření mohou končetiny lehce brnět, což je přirozené a po nějaké době tento projev odezní. Žádné další komplikace nebo viditelné změny jako modřiny či zarudnutí se po přístrojové lymfodrenáži nevyskytují. Klient cítí pouze příjemné uvolnění a má pocit lehkých nohou.

» zobrazit méně...

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me

Potřebujete se zbavit nadbytečného tuku v oblasti rukou či paží? Vanquish Me neboli „bezbolestná liposukce“ patří ke špičkovým metodám v boji proti podkožnímu tuku. Jde o zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření, které si získalo příznivce po celém světě včetně těch nejslavnějších celebrit.

Přístroj Vanquish pracuje na principu tepelné energie ve formě tepelných vln, které ničí tukovou tkáň, a tím odstraňují podkožní tuk a formují postavu. Část tukových buněk odumírá okamžitě, zbylé několik následujících dní po ošetření přístrojem Vanquish.

» zobrazit více...

Ošetření
Ošetření Vanquish Me trvá přibližně 45 minut a pro správný efekt je nutné jej několikrát opakovat. Většinou lékaři doporučují šest sezení s odstupem pěti až deseti dní pro opravdu viditelné a trvalé odstranění podkožních tukových buněk.

Během zákroku se klient položí pod přístroj Vanquish, jehož hlavice na danou partii působí po dobu 45 minut. Kromě hřejivého tepla nad ošetřovanou oblastí klient nic necítí. Tepelné vlny systému Vanquish ničí tukovou tkáň 2 až 3 centimetry v podkoží.

Vysokofrekvenční energie přístroje Vanquish působí pouze na podkožní tukovou tkáň v oblasti, nad kterou se nachází, a neovlivňuje tak okolní tkáně jako svaly nebo vnitřní orgány. Tepelné vlny porušují buněčné membrány a redukují tkáň.

Po ošetření může kůže v dané oblasti zarudnout a být citlivá, což vždy do několika dní odezní. Klienti někdy popisují vznik drobného útvaru o velikosti hrášku pod kůží, jedná se o zanícený tukový váček v podkoží (panikulitida), který se během jednoho až dvou týdnů vstřebá.

Klinická studie
Klinika Švýcarská provedla jako jediné pracoviště v České republice se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite

Ošetření přístrojem Exilis Elite navrací pokožce pružnost, pevnost a účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí, jako jsou jemné vrásky v typických oblastech těla. Jde o unikátní bezbolestnou proceduru, která funguje na principu tepelných radiofrekvencí.

Přístroj Exilis Elite aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, a podporuje tak regeneraci pokožky a také zpomaluje její stárnutí. Jedná se o vyhledávané ošetření, které bezbolestně aktivuje tělesné procesy a podporuje přirozenou krásu. Tuto proceduru si oblíbili jak ženy, tak muži v různých věkových kategoriích.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 60 až 90 minut, v závislosti na ošetřované oblasti a rozsahu. Nejčastěji se přístroj Exilix Elite využívá při ošetření obličeje, rukou, dekoltu a vnitřní strany stehen. Pro správný efekt je třeba ošetření opakovat šest až osmkrát vždy s týdenním rozestupem.

Procedura je zcela bezbolestná, tvorbu kolagenu aktivuje lékař pomocí aplikátoru, který danou oblast prohřívá na 40 až 42 stupňů Celsia. Taková teplota stimuluje podkožní buňky k tvorbě vlastního kolagenu a obnovení pojivového tkáně.

Metoda Exilis Elite se často nazývá „facelift bez skalpelu“ a patří k vyhledávaným procedurám odstraňujícím vrásky po celém světě. Výsledkem ošetření je účinná redukce jemných vrásek a navrácení pokožce jemnosti a projasněnosti. Díky Exilis Elite vracíte čas zcela bezbolestně.

Po proceduře je dobré nenamáhat ošetřené místo alespoň 30 minut, kdy může být pokožka také mírně začervenalá a oteklá. Poté, co tyto projevy odezní, se nemusí klient nijak omezovat.

» zobrazit méně...

Formování postavy

Injekční lipolýza

Nemůžete se zbavit přebytečného tuku, a to ani za pomoci cvičení a diet? Účinnou metodou je ošetření injekční lipolýzou, které redukuje tuk cíleně v dané oblasti za použití těch nejlepších účinných látek a s garancí německé společnosti Netzwerk Lipolyse.

Ošetření injekční lipolýzou je výjimečné nejen díky svým účinkům, ale také tím, že jde o semi-invazivní metodu bez nutnosti jakékoli anestezie, která je navíc velice bezpečná. Obecně se injekční lipolýza používá k odstranění podkožního tuku v jakékoli oblasti těla, vyhledávají ji ženy i muži.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 30 až 60 minut a pro kýžený efekt je dobré jej dva až třikrát opakovat, vždy s odstupem šesti až osmi týdnů. Injekční lipolýza nevyžaduje lokální znecitlivění, oblast však je možné znecitlivět na žádost klienta.

Během ošetření lékař aplikuje drobnými jehličkami do oblasti tukové tkáně v podkoží účinnou látku, kterou poté pomocí ultrazvuku rovnoměrně rozprostře. Látka vyvolá postupnou emulzifikaci části podkožního tuku, čímž dochází k redukci vrstvy uloženého tuku.

V prvních dnech po ošetření by měl klient dbát především na zvýšený pitný režim, a to dva až tři litry tekutin (ideálně vody) denně. Ošetřená oblast může být během tří dní po zákroku zvýšeně citlivá a také mírně oteklá, což je standardní průběh. Na některých místech se mohou objevit drobné modřiny, které během několika dní vymizí.

» zobrazit méně...

Omlazení hřbetu rukou

Exilis Elite

Ošetření přístrojem Exilis Elite navrací pokožce na hřbetu rukou pružnost, pevnost a účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí, jako jsou jemné vrásky. Jde o unikátní bezbolestnou proceduru, která funguje na principu tepelných radiofrekvencí.

Přístroj Exilis Elite aktivuje tvorbu vlastního kolagenu, a podporuje tak regeneraci pokožky a také zpomaluje její stárnutí. Jedná se o vyhledávané ošetření, které bezbolestně aktivuje tělesné procesy a podporuje přirozenou krásu. Tuto proceduru si oblíbili jak ženy, tak muži v různých věkových kategoriích.

» zobrazit více...

Ošetření
Sezení trvá 60 až 90 minut v závislosti na ošetřované oblasti a rozsahu. Nejčastěji se přístroj Exilix Elite využívá při ošetření obličeje, rukou, dekoltu a vnitřní strany stehen. Pro správný efekt je třeba ošetření opakovat šest až osmkrát vždy s týdenním rozestupem.

Procedura je zcela bezbolestná, tvorbu kolagenu aktivuje lékař pomocí aplikátoru, který danou oblast prohřívá na 40 až 42 stupňů Celsia. Taková teplota stimuluje podkožní buňky k tvorbě vlastního kolagenu a obnovení pojivového tkáně.

Metoda Exilis Elite se často nazývá „facelift bez skalpelu“ a patří k vyhledávaným procedurám odstraňujícím vrásky po celém světě. Výsledkem ošetření je účinná redukce jemných vrásek a navrácení pokožce jemnosti a projasněnosti. Díky Exilis Elite vracíte čas zcela bezbolestně.

Po proceduře je dobré nenamáhat ošetřené místo alespoň 30 minut, kdy může být pokožka také mírně začervenalá a oteklá. Poté, co tyto projevy odezní, se nemusí klient nijak omezovat.

» zobrazit méně...

Mikrojehličková terapie

Mikrojehličková terapie se využívá při omlazení pokožky, vypnutí vrásek, sjednocení tónu pokožky, její hydrataci a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích. Pro svoji účinnost jde o vyhledávanou proceduru, která pomáhá s odstraněním mnoha nedokonalostí kůže.

» zobrazit více...

Ošetření
Metoda mikrojehličkování probíhá pomocí několika drobných injekcí, nimiž se účinné sérum aplikuje do podkoží v hloubce 0,2 až 2 milimetry. Ošetření vyvolává tvorbu nového kolagenu a elastinu v hloubce pokožky.
Doba zákroku se odvíjí od množství aplikovaného séra. Doporučuje se ošetření opakovat alespoň třikrát, vždy s odstupem čtyř až pěti týdnů. Udržovací dávku séra je vhodné opakovat jednou za dvanáct měsíců, stejně jako kompletní kůru.

Po ošetření se mohou na pokožce objevit vedlejší příznaky jako zarudnutí, otok, ale také zvýšená citlivost nebo mírná bolest. Všechny projevy by měly do čtyř dnů od aplikace vymizet.

» zobrazit méně...

Chemický peeling

Chemický peeling je hojně využívanou metodou, která zmírňuje pigmentové skvrny vyskytující se na hřbetech rukou. Čistí pokožku do hloubky a dokáže si poradit i s výraznými a dlouhodobými skvrnami, které se objevují u žen i mužů. Výsledkem ošetření je čistá a projasněná pokožka a její barevné sjednocení.

» zobrazit více...

Ošetření

Procedura trvá v rozmezí od 15 do 25 minut. Pro dosažení co možná nejlepšího výsledku se doporučuje ošetření opakovat tři až šestkrát. Interval mezi jednotlivými sezeními by měl být alespoň deset dní.

V den ošetření by se měl klient vyhnout sportovním aktivitám, pobytu na přímém slunci, návštěvě sauny. První tři dny je třeba na ošetřené místo používat hydratační krém, a to ráno a večer. Důležitý je také dostatečný pitný režim. Pokožku ošetřenou chemickým peelingem je nutné chránit ochranným faktorem minimálně SPF 50.

» zobrazit méně...

Botulotoxin typu A

Bojujete s pocením v oblasti podpaží, dlaní, na čele nebo na ploskách nohou? Nadměrné pocení lze zastavit pomocí aplikace botulotoxinu, který se v medicíně řadu let využívá také k redukci vrásek. Botox pomáhá proti pocení mužům i ženám bez rozdílu.

» zobrazit více...

Ošetření

Lékař provede vpich tenké jedličky s botulotoxinem typu A do specifikovaného místa, v důsledku čehož dojde ke svalovému uvolnění a redukci nadměrného pocení. Plný účinek nastává tři až sedm dní po aplikaci a přetrvává 3 až 4 měsíce, ovšem s každou další aplikací se efekt prodlužuje.

Několik hodin po ošetření musí klient dodržovat vzpřímenou pozici, aby se látka v těle nepřesunula. V den aplikace nesmí klient požít alkohol, který může nežádoucím způsobem zesílit účinky botulotoxinu. Několik dnů po ošetření je dobré vyhýbat se psychické i fyzické námaze, první týden také kosmetickým procedurám na obličeji.

» zobrazit méně...

Buněčná výživa

Vitamin C

Infuzní terapie formou nitrožilně podaného vitaminu C napomáhá omlazení pleti, bojuji proti únavě a funguje jako prevence různých onemocnění. Infuzi vitaminu C je možné kombinovat také s dávkou magnesia (hořčík). Toto spojení ještě zvyšuje výše zmíněné účinky.

Infuzí se léčivo dostává do těla v přesně určeném množství, které využije. Na rozdíl od tablet lze infuzí dosáhnout maximálního účinku bez nežádoucích vlivů na organismus. Kromě prevence nemocí jde také o ochranu před stresem.

Poradenství v oblasti dermatologie

Ať se jedná o každodenní péči o pleť, nebo konkrétní dermatologický problém, odborníci z oblasti dermatologie s letitou praxí jsou vám na klinice k dispozici. Zkonzultovat s nimi můžete všechny druhy kožních nedokonalostí i to, jak se správně starat i vaši pleť – až už se jedná o pokožku mladou, ve středních letech, nebo vyzrálou.

Křečové žíly

Sklerotizace

Odstranění křečových žil neboli sklerotizaci využívají klienti pro dosažení krásného a mladistvého vzhledu nohou, na kterých se objevily malé křečové žíly nebo takzvané varixy – žilní městky. Sklerotizace dnes patří k vyhledávaným procedurám mezi ženami i muži.

» zobrazit více...

Ošetření
Během sklerotizace lékař aplikuje do povrchové žíly speciální látku, která způsobí bezpečný neinfekční zánět a následné uzavření žíly, která se přemění ve vazivo. Velice důležité je po zákroku nošení kompresních ponožek a také pohyb.

Sklerotizaci není vhodné provádět v letních měsících – od června do září. Ihned po zákroku by měl klient absolvovat krátkou procházku s kompresními punčochami, která zaručí rozředění aplikované látky. Pro rychlejší zahojení je možné použít masti nebo gely s obsahem heparinu.

Pokud jde o sklerotizaci v oblasti dolních končetin, klient by se měl vyhýbat dlouhému stání nebo naopak sezení. Není vhodné ani navštěvovat saunu nebo solárium a absolvovat masáže nebo depilační procedury.

» zobrazit méně...

Kožní výrůstky

Odstranění drobných kožních výrůstků

Výskyt malých kožních výrůstků známých také jako acrochordony je nejčastěji spojován s oblastí krku případně záhybů těla jako podpaží, slabiny, oční víčka či oblast pod poprsím. Jejich odstranění je záležitostí šikovných rukou dermatologa a několika málo minut.

Mezi kožní výrůstky patří také znaménka, která je potřeba před odstraněním vyšetřit a ujistit se o jejich neškodnosti. Znaménka mohou být následkem nezhoubného bujení, proto není vhodné s vyšetřením jakkoli nápadným či výrazným znaménkem otálet.

Konzultace – tvarování postavy

Vždy dbáme na bezpečnost našich klientů, což nám dovoluje právě komplexní konzultace s pacientem a předzákrokové ošetření. Na základě výsledků jsou naši lékaři také schopni nejlépe stanovit také účinek daných ošetření.

Konzultaci s lékařem je vždy nutné podstoupit před ošetřením metodami Vanquish Me a X-Wave. Lékař pacienta vyslechne a na základě získaných informací, anamnézy a výsledků z předpoperačního vyšetření včetně laboratorního vyšetření krve stanoví, zda je dané ošetření pro klienta bezpečné.

Konzultace – hubnutí, nadváha

Poskytujeme také konzultace a vyšetření odborníkem, který klientům pomáhá s odhalením příčiny jejich nadváhy či obezity a následným hubnutím, a to včetně jídelníčku a motivace k léčbě nadváhy.

Mnoho klientů se potýká s problémy se štítnou žlázou či tvorbou inzulínu, aniž by o tom věděli. Naši odborníci na základě vyšetření stanoví příčinu zvýšené váhy a poradí s řešením tak, aby mohlo tělo fungovat správně a přirozeně hubnout.

Vizážistka a make-up poradenství

Zkušená vizážistka vás může nejen nalíčit, ať už se chystáte na jakoukoli akci – ples, svatbu nebo třeba oslavu, ale také vám může s líčením poradit a naučit vás, jak se správně líčit. Používá pouze kvalitní značkovou kosmetiku, se kterou je výsledné líčení jako z červeného koberce.

Nezávazný objednávkový formulář

[contact-form-7 id=“36973″]

VANQUISH – BEZBOLESTNÉ ODBOURÁNÍ TUKŮ A CELULITIDY

Nadbytečného tuku a celulitidy Vás zbavíme pod lékařským dohledem, bez bolesti, pohodlně a bez nutnosti rekonvalescence, pomocí prokazatelně nejúčinnější lékařské technologie na trhu Vanquish ME. Zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření plošně redukuje podkožní tuk v oblasti břicha, boků nebo nohou. K léčbě celulitidy jako první v ČR nově používáme speciální plošný aplikátor Vanquish Flex, který v kombinaci s rázovou vlnou X-Wave a hloubkovou elektrostimulací ošetření významně urychlí a zefektivní.

HUBNUTÍ A ANTI-AGING

HUBNUTÍ A ÚPRAVA VÝŽIVY

Společně nalezneme příčiny nadváhy, komplexně a v souvislostech ověříme Vaše genetické, zdravotní, hormonální, metabolické a další předpoklady k její úpravě. Na míru Vám vytvoříme program hubnutí a formování postavy pomocí kombinace individuálních léčebných a životosprávních postupů. Pravidelná setkání s lékařem, online podpora hubnutí přes počítač, a použité postupy v kombinaci s moderní telemedicínou Vám pomůžou dlouhodobě udržet dosaženou hmotnost a tak i radost ze života.

OMLAZENÍ A CELKOVÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Vhodným výběrem ošetření a jejich kombinací získá Vaše pokožka pružnost, hebkost a jas. Nabízíme Vám řadu špičkových technologií a léčiv ke zpomalení přirozeného procesu stárnutí pokožky bez skalpelu – od výplní švýcarské společnosti Teoxane nebo aplikace botulotoxinu po neinvazivní facelift obličeje přirozeně odbouratelnými biovlákny nebo růstovými faktory z vlastní krve. Pro domácí ošetřování Vám dle konkrétního stavu Vaší pleti dermatoložka navrhne a před Vašima očima z kombinace až 19 léčivých látek připraví individuální léčebné sérum z francouzské funkční lékařské dermokosmetiky Universkin.

REGENERACE, ANTI-AGING A OMLAZENÍ ZEVNITŘ

Na základě kombinace vyšetření Vašeho genetického kódu, stavu hormonů a látkové výměny, složení mikrobioty (střevních bakterií) a intolerance (nesnášenlivosti) látek, s nimiž se dostáváte denně do kontaktu, Vám připravíme individuální doporučení a dlouhodobý životosprávní systém, jak zpomalit projevy stárnutí organismu, omezit či zastavit rozvoj některých nemocí a tím si zkvalitnit a prodloužit život.

OCHRANNÁ INFUZNÍ LÉČBA

Infuzí se léčivo dostává do těla plánovaně a v přesně určeném množství a čase, bez nežádoucích vlivů na organismus. Komplexní infuzní ochrana buněčných membrán organismu léčivem LipoPower Vás celkově posílí a upraví hodnoty cholesterolu, antioxidační infuzní kůra vitamínem C a infuze s hořčíkem a dalšími stopovými prvky Vás účinně a bezpečně ochrání proti vlivu řady nemocí, křečím a stresu. Veškerá infuzní léčba probíhá na základě předchozí konzultace s lékařem a pod jeho dohledem.

SPECIALISTÉ

Oční / Gynekologie / Dermatologie / Chirurgie / Interna

POHYB A FYZICKÁ ZDATNOST

Jen ve zdravém a pohyblivém těla zdravý a krásný duch Jedině správný pohybový režim a tělesná zdatnost Vám dlouhodobě udrží váhu a zdraví dle Vašich představ. A navíc – s ohledem na heslo “Lépe Fit fat (fyzická zdatnost s mírnou nadváhou) než Unfit unfat (štíhlost bez zdatnosti)” – Vám naši osobní trenéři v pohybové místnosti pomůžou zpevnit svalový korzet, optimalizovat složení těla, a naučí Vás správným stereotypům z hlediska funkce pohybového aparátu tak, abyste mohli vést spokojený a kvalitní život bez bolestí v zádech či hlavy.

Pohyb a výživa

PRO MUŽE

Veškeré služby jsou vhodné i pro muže. Pro svou jednoduchost, nebolestivost a účinnost je oblíbená především léčba nadváhy kombinovaná s nebolestivou redukcí podkožního tuku systémem Vanquish nebo injekční lipolýzou s vysokofrekvenčním ultrazvukem a hloubkovou elektrostimulací. Nebolestivé přístrojové omlazení obličeje je stejně úspěšné u žen i u mužů, stejně jako infuzní léčba se speciálními ochrannými procesy působícími až na úrovni buněčných membrán.

Nejmodernější technologie

Jednotlivá ošetření probíhají s využitím nejmodernějších technologií
Vanquish ME, Vanquish Flex, Exilis Face, Exilis Elite, X-Wave Professional, LymphaStim, Dermatica a řadou dalších špičkovýchlékařských procedur a prvotřídních preparátů od výrobců jako Teoxane Ženeva, Filorga Paris, NeoStrata, Botox a dalších.
Klinika Švýcarská klientům nabízí u nás jedinečnou kombinaci mnoha oborů a procedur neinvazivní estetické medicíny, což umožňuje posuzovat krásu z různých pohledů a řešit příčiny stavu klienta s ohledem na všechny souvislosti. U všech procedur se vždy řeší příčina esteticko-medicínského problému tak, aby poskytnuté ošetření vedlo k jeho dlouhodobému zlepšení nebo úplnému vyřešení. Pouze tak lze zlepšit kvalitu života klientů a prodloužit jejich života tak naplnit hlavní motto kliniky „Mé právo na zdravou krásu“.
Všem estetickým procedurám předchází konzultace nálezu a celkového zdravotního stavu klienta s lékařem-specialistou, který navrhne vhodnou kombinaci ošetřovacích procedur, režimových opatření v životě klienta a případně podpůrnou léčbu, pokud je nutná.
V komplexní nabídce ošetření a zákroků nalezneme vhodné řešení pro každého klienta. Z řady možností vybíráme:
Externí ošetření — například hubnutí a formování postavy s  bezbolestnou redukcí podkožního tuku bez skalpelu, komplexní léčbu celulitidy, odstranění zvýrazněných žilek („metliček“) na nohou, lékařské vyšetření a odstranění znamének nebo různých nežádoucích výrůstků na pokožce, omlazení a ošetření obličeje se zaměřením na individuální stav pokožky a potřebnou kombinaci metod, cílené vyživení a ochrana pokožky pomocí speciálních léčebných látek aplikovaných do různých vrstev pokožky obličeje, výplně a odstranění vrásek pomocí aplikace botulotoxinu, vypínání a rejuvenace povadlé pokožky obličeje přístrojově nebo aplikací speciálních biologicky zcela odbouratelných „nití“, růstových faktorů z vlastní krve apod., plastika pokleslých či asymetrických očních víček a ošetření očního okolí.
Specialisté kliniky poskytují také obecně poradenství ve svých oborech — v estetické a anti-aging medicíně, vnitřním, očním či kožním lékařství, gynekologii a chirurgii.
Vnitřní ošetření -celkově podáváme rovněž podpůrné infuze se speciálním léčivem zaměřeným na ochranu buněčných membrán při stresu, stárnutí či některých onemocněních, infuze s koncentrovaným vitaminem C nebo „koktejly“ chybějících minerálů při únavovém syndromu nebo některých deplečních stavech.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Veškerá péče na Klinice Švýcarská je poskytována zdravotnickým personálem s odpovídající odborností/specializací, probíhá zcela diskrétně, profesionálně a dle předem dohodnutých podmínek, včetně časového platebního harmonogramu. Klinika Švýcarská je řádně registrované nestátní zdravotnické zařízení a splňuje všechny legislativní požadavky pro poskytování ambulantních diagnostických a léčebných služeb v uvedených oborech, včetně legislativních podmínek ochrany citlivých osobních dat a dalších specifických informací. Konzultace i ošetření probíhají výlučně na objednání po předchozím oboustranném odsouhlasení klientem a pověřeným pracovníkem kliniky. Poskytovaná péče zde probíhá mimo systém veřejného zdravotního pojištění a hradí se v hotovosti či platební kartou.

Klinika Švýcarská

Rezidenční park Švýcarská
Rokycanova 796/1G, 772 00 Olomouc

Telefon: 588 880 200
Hotline Po-Pá: 720 128 177
info@klinika-svycarska.cz