Nabízené procedury

Vhodným výběrem ošetření a jejich kombinace získá vaše pokožka pružnost a jas. V nabídce naleznete řadu jedinečných technologií a léčiv ke zpomalení přirozeného procesu stárnutí pokožky bez skalpelu – od speciálního peelingu po komplexní ošetření obličeje přirozeně odbouratelnými bio-vlákny nebo růstovými faktory z vlastní krve. Ošetření na míru pro maximální výsledek vybere specialista kliniky na základě vaší osobní situace a diagnózy a pro domácí použití vám sestaví individuální léčebnou kůru z francouzské lékařské kosmetiky Universkin.

Podpora růstu vlasů

Mezoterapie vlasové pokožky
Hloubková výživa od kořínků vlasů

Použití mezoterapie pro vlasovou pokožku je ideální řešení při potížích s vypadáváním a lámáním oslabených vlasů. Hloubková výživa pomáhá při dlouhodobém namáhání vlasové pokožky každodenní péčí a zároveň slouží jako preventivní opatření před výše zmíněnými projevy.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Lékař speciálním aplikátorem podává mikroinjekcemi výživná séra s aktivními složkami přímo do povrchní a střední vrstvy vlasové části pokožky, kam běžné přípravky neprostoupí. Aplikované léčivo vyvolává silné prokrvení a díky aktivním složkám také povzbuzuje činnost vlasových váčků a jejich regeneraci.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut, v 1-2 týdenních intervalech po dobu 5-10ti týdnů.

Po aplikaci
Ošetřená pokožka hlavy může být dočasně citlivá a zarudlá. Bezprostředně po aplikaci se nedoporučuje pobyt na přímém slunci, sauna či nanášení chemických přípravků (barvení vlasů apod.). Účinek mezoterapie je obecně dlouhodobý, protože metoda napodobuje a posiluje přirozenou funkci organizmu v ošetřené oblasti pokožky.

» zobrazit méně...

Mikrojehličková terapie vlasové pokožky

Odstranění drobných kožních výrůstků

Chirurgické odstranění drobných kožních výrůstků pomocí jemného skalpelu

Vrásky, projasnění pleti

Mezonitě – Threads
Vypínání pokožky pomocí vstřebatelných biovláken

Mezonitě jsou vhodné pro napnutí a vyhlazení celkově vadnoucí pleti v obličeji, zvláště na čele nebo v dolní třetině obličeje, celkové projevy stárnutí pleti v dekoltu, na hřbetech rukou nebo např. na vnitřní straně stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Těsně do podkoží se v místním znecitlivění zavádí několik speciálních vstřebatelných velmi jemných biovláken, která kromě „pozvednutí“ a napnutí vadnoucí kůže rovněž vyvolávají v okolí novotvorbu podkožních kolagenních struktur. Samotné vlákno se během půlroku úplně vstřebá, přičemž účinek liftingu díky vyvolané novotvorbě kolagenu a remodelaci podkoží zůstává viditelný roky.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 30 minut. Před ani po proceduře není třeba zvláštních opatření.

Po aplikaci
Místo vpichu je akutně po ošetření mírně zarudlé, jinak nejsou na pokožce zjevné žádné nežádoucí projevy. Několik dnů po ošetření je třeba vyvarovat se zvýšené fyzické (i psychické) námahy, která by byla spojena s usilovnou mimikou. Během týdne po ošetření nejsou vhodné kosmetické procedury na obličeji.

» zobrazit méně...

Botox
Účinné odstranění nebo vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu

Účinné nechirurgické ošetření botulotoxinem pomáhá redukci obličejových vrásek, nejčastěji mezi obočími. Preparát se rovněž používá k léčbě nadměrného pocení aplikací do podpaží, dlaní či plosky nohou. Jeho účinnost je prokázána také při léčbě migrény.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Botulotoxin blokuje přenos nervového signálu k mimickým obličejovým svalům a tak je dočasně znehybní. Aplikuje se velmi tenkou jehličkou obvykle bez znecitlivění přímo do příslušného svalu. Plný účinek se objeví za 3-7 dnů.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle …….. minut s ………. rozestupem po dobu ……týdnů. Účinek přetrvává 3-4 měsíce, funkce svalu se postupně přirozeně obnovuje. Ošetření je možné opakovat, přičemž lze očekávat prodloužení účinku ošetření.

Po aplikaci
Bezprostředně po ošetření se může objevit drobná krvácivá ranka, pokud se zastihne podkožní vlásečnice. Po ošetření je nutno dodržovat několik hodin vertikální pozici, aby nedošlo k nechtěnému přesunu podaného léčiva v podkoží. Několik dnů po ošetření je třeba vyvarovat se zvýšené fyzické (i psychické) námahy, která by byla spojena s usilovnou mimikou. Během týdne po ošetření nejsou vhodné kosmetické procedury na obličeji. Je-li ošetřená vráska příliš hluboká, kombinuje se následně ošetření botulinotoxinem s výplní dané oblasti kyselinou hyaluronovou.

» zobrazit méně...

Mezoterapie
Omlazení pleti obličeje, krku a dekoltu

Mezoterapie je hodná metoda pro výživu pleti projevující známky únavy, ztráty hydratace a plnosti. Často je využívána jako prevence proti stárnutí pleti již od věku 30+.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Speciálním nebolestivým aplikátorem lékař podává do středních vrstev kůže mikroinjekcemi výživná séra s aktivními složkami a/nebo kyselinou hyaluronovou. Principem mezoterapie je překonání kožní bariery k aplikaci účinné látky (běžně používané krémy prostoupí do podkoží jen z 1%) a stimulace obranných a opravných, remodelačních mechanismů organismu. Výsledkem je intenzivní hydratace, vyrovnání drobných vrásek a navrácení zdravějšího vzhledu pokožky.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut v závislosti na ploše ošetřované oblasti, pro optimální výsledek doporučujeme opakovat mezoterapii dva až čtyřikrát.

Po aplikaci
Následně po ošetření se může objevit mírný otok ošetřené oblasti. Výjimečně může docházet k lokálnímu svědění. Tyto příznaky však rychle vymizí. Několik dní po zákroku se nedoporučuje vystavování přímému slunci či extrémnímu chladu. Účinek mezoterapie je obecně dlouhodobý, protože metoda napodobuje a posiluje přirozenou funkci organizmu v ošetřené oblasti.

» zobrazit méně...

Chemický peeling

Ošetření chemickým peelingem je vhodné pro pleť se sklony k nedokonalostem, ohraničeným pigmentacím nebo při ztrátě zdravé barvy pleti. Účinné je zvláště u mastné pleti se sklony k akné a/nebo s jizvičkami po akné. Typicky se provádí v období nižšího vystavování pokožky slunečnímu záření na podzim a v zimě.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Na kůži obličeje se nanáší tenká vrstva slabé kyseliny (nejčastěji kombinace ovocných kyselin/glykolátů nebo TCA), která po několika minutách působení naruší její svrchní vrstvu. Po odstranění této starší, často poškozené vrstvy, dochází k významné regeneraci epitelu pokožky, jejímu projasnění, zlepšení hydratace a ke snížení jejího rohovatění.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 45-60 minut.

Po aplikaci
Bezprostředně po aplikaci bude kůže zarudlá s pocitem pálení. V následných cca 1-2 týdnech bude docházet k postupnému mírnému olupování narušené vrstvy pokožky a tím k jejímu obnovení.

» zobrazit méně...

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Universkin

Oční víčka

Plastika očních víček

Redukce podbradku „syslíků“

Injekční lipolýza

Ošetření injekční lipolýzou je vhodné pro redukci nadměrného množství tuku v oblasti podbradku či ke zvýraznění kontury dolní čelisti. Obecně se se toto ošetření používá k efektivní redukci jakékoliv podkožní tukové tkáně.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Lékař aplikuje účinnou látku drobnými jehličkami do oblasti tukové tkáně v podkoží a poté použitím ultrazvuku zaručí rovnoměrné rozprostření léčiva. Aplikovaná látka vyvolá rozpad membrán části tukových buněk a tím redukci vrstvy uloženého tuku. Obsah poničených tukových buněk se místně odvede lymfatickým (mízním) systémem a je dále přirozeně využit v těle. V případě nutnosti je možné lokální znecitlivění ošetřované oblasti.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 45 minut, doporučujeme 2-3 ošetření v rozmezí sedmi až osmi týdnů.

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, následující 2-3 dny bývá ošetřená oblast mírně oteklá, citlivá. Na místech narušení podkožní vlásečnice se mohou objevit drobné modřinky, které během několika dnů vymizí. Doporučujeme zvýšení pitného režimu na 2-3 l denně.

» zobrazit méně...

Vizážistické poradenství Max Factor

Komplexní make-up poradenství

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me
Bezkontaktní redukce podkožního tuku tepelnou energií

Zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření přístrojem Vanquish ME plošně redukuje podkožní tuk v oblasti břicha, boků nebo nohou. Některé tukové buňky zanikají okamžitě, další odumírají v následujících dnech. Populárně se někdy ošetření označuje i jako „bezbolestná liposukce“.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Vysokoenergetický radiofrekvenční lékařský systém Vanquish využívá tepelné vlny, selektivně ničící tukovou tkáň v 2-3 cm v podkoží. Zákrok je zcela neinvazivní. Během zákroku klient leží pod speciálním přístrojem – ergonomicky tvarovaným panelem, který slouží jako generátor léčebných vln. Na rozdíl od ostatních metod se namísto cíleného pohybu aplikační hlavice po pokožce umísti Vanquish nad danou tělesnou partii a nechá se 45min působit. Klient cítí pouze hřejivé teplo nad celou ošetřovanou oblastí. Ošetřením dochází k porušení buněčných membrán a redukci tkáně, přičemž některé tukové buňky jsou eliminovány okamžitě, některé postupně odumírají při opakovaném ošetření během několika dnů až týdnů, a jejich obsah je přirozenou cestou v těle dále zpracován. Tato vysokofrekvenční energie působí pouze na podkožní tukovou tkáň a nedochází k rozehřívání okolních tkání (svalů, vnitřních orgánů).

Doba ošetření
Ošetření trvá 45 minut, je třeba jej provést opakovaně, obvykle šestkrát (s intervalem 5-10 dnů).

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, v některých případech pár dní citlivá. Při maximálním efektu může dojít k zanícení tukového váčku v podkoží, kde se vytvoří rezistence o velikosti hrášku (odborně „panikulitida“). Ta se obvykle během 1-2 týdnů vstřebá.

Klinická studie
Jako jediné pracoviště v ČR jsme se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni provedli odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Konzultace s lékařem

Konzultace problematiky hubnutí
Diagnostika příčiny a léčba nadváhy

Konzultace a vyšetření odborným internistou, specializovaným na odhalování příčin a léčbu vnitřních nemocí spojených s nadváhou a obezitou, vysokým krevním tlakem, vyššími krevními tuky a/nebo cukrovkou. Specializované vyšetření autonomních regulací ověřující tendenci organismu k váhovému přírůstku. Odběr a vyšetření krevních testů dle indikace včetně hormonů a speciálních požadavků. Návrh a dlouhodobé partnerské vedení, motivace celkového postupu léčby nadváhy, obvykle v kombinaci s vytrvalostním pohybem (např. chůzí), úpravou stravovacích návyků a podáváním léčiva k redukci hmotnosti, vlákniny a/nebo doplňků stravy.

Formování postavy

Injekční lipolýza
Injekční odstranění nadbytečného podkožního tuku

Injekční lipolýza je semi-invazivní procedura vhodná pro redukci uloženin podkožního tuku kdekoliv na těle. Díky použití mikrojehliček lze proceduru dokonale zacílit potřebná místa a je časově méně náročná. Jedná se o ověřenou metodu s použitím správných účinných látek a garancí německé odborné společnosti Netzwerk Lipolyse.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Lékař aplikuje účinnou látku speciálním aplikátorem s drobnými jehličkami do oblasti podkožní tukové tkáně a poté použitím ultrazvuku zaručí rovnoměrné rozprostření léčiva v podkoží. Použitá látka vyvolá postupnou emulzifikaci části podkožního tuku a dochází k rovnoměrnému snížení vrstvy tuku v ošetřené oblasti. V případě nutnosti je možné lokální znecitlivění ošetřované oblasti. Naše pracoviště je certifikováno k jejímu provádění od roku 2010.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut, doporučují se 2-3 ošetření v rozmezí šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, následující 2-3 dny je ošetřená oblast oteklá, citlivá. Na místech narušení podkožních vlásečnic se mohou objevit drobné modřinky, které během pár dnů vymizí. Doporučujeme zvýšení pitného režimu na 2-3l denně.

» zobrazit méně...

Zjemnění strií

X-Wave
Léčba celulitidy rázovou vlnou

Ošetření rázovou vlnou efektivně působí na pojivovou tkáň způsobující celulitidu (pomerančovou kůži) typicky na nohou a zadečku, napomáhá zjemnění strií (např. po porodu) a podporuje uvolnění plošně zjizvené tkáně. Provádí se obvykle v kombinaci s dalšími metodami např. Exilis Elite, mezoterapií, elektromyostimulací, ruční a přístrojovou lymfatickou masáží apod.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Hloubkové mechanické působení vysokofrekvenční rázové vlny v kombinaci s elektrostimulací podkožního svalstva napomáhá k pozvolnému „rozmělnění“ vazivových tkání a intenzivnímu prokrvení podkoží. Tímto opakovaným postupem dochází k vyrovnávání a sjednocení povrchu kůže a snižování obvodu ošetřené tkáně. Textura pokožky je na dotek pevnější a jemnější.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-45 minut, doporučuje se 12 ošetření s intervalem 2-4 dnů. Při ošetřování celulitidy je vhodná kombinace s přístrojem Exilis.

Po aplikaci
Bezprostředně po ošetření bude kůže začervenalá, výjimečně se následně objeví modřinky, které během pár dnů vymizí, s postupným ošetřováním a zpevňováním podkoží jejich výskyt ustupuje.

» zobrazit méně...

Mezoterapie
Omlazení pleti bříška, boků

Mezoterapie je hodná metoda pro výživu pleti projevující známky únavy, ztráty hydratace a plnosti. Často je využívána jako prevence proti stárnutí pleti již od věku 30+.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Speciálním nebolestivým aplikátorem lékař podává do středních vrstev kůže mikroinjekcemi výživná séra s aktivními složkami a/nebo kyselinou hyaluronovou. Principem mezoterapie je překonání kožní bariery k aplikaci účinné látky (běžně používané krémy prostoupí do podkoží jen z 1%) a stimulace obranných a opravných, remodelačních mechanismů organismu. Výsledkem je intenzivní hydratace, vyrovnání drobných vrásek a navrácení zdravějšího vzhledu pokožky.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut v závislosti na ploše ošetřované oblasti, pro optimální výsledek doporučujeme opakovat mezoterapii dva až čtyřikrát.

Po aplikaci
Následně po ošetření se může objevit mírný otok ošetřené oblasti. Výjimečně může docházet k lokálnímu svědění. Tyto příznaky však rychle vymizí. Několik dní po zákroku se nedoporučuje vystavování přímému slunci či extrémnímu chladu. Účinek mezoterapie je obecně dlouhodobý, protože metoda napodobuje a posiluje přirozenou funkci organizmu v ošetřené oblasti.

» zobrazit méně...

Omlazení, zpevnění pokožky

Neinvazivní radiofrekvenční ošetření

Zvýšení citlivosti intimních míst u ženy

Aplikace kyseliny Hyaluronové

Konzultace s lékařem

Poradenství v oblasti hormonální a sexuologické

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me
Bezkontaktní redukce podkožního tuku tepelnou energií

Zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření přístrojem Vanquish ME plošně redukuje podkožní tuk v oblasti břicha, boků nebo nohou. Některé tukové buňky zanikají okamžitě, další odumírají v následujících dnech. Populárně se někdy ošetření označuje i jako „bezbolestná liposukce“.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Vysokoenergetický radiofrekvenční lékařský systém Vanquish využívá tepelné vlny, selektivně ničící tukovou tkáň v 2-3 cm v podkoží. Zákrok je zcela neinvazivní. Během zákroku klient leží pod speciálním přístrojem – ergonomicky tvarovaným panelem, který slouží jako generátor léčebných vln. Na rozdíl od ostatních metod se namísto cíleného pohybu aplikační hlavice po pokožce umísti Vanquish nad danou tělesnou partii a nechá se 45min působit. Klient cítí pouze hřejivé teplo nad celou ošetřovanou oblastí. Ošetřením dochází k porušení buněčných membrán a redukci tkáně, přičemž některé tukové buňky jsou eliminovány okamžitě, některé postupně odumírají při opakovaném ošetření během několika dnů až týdnů, a jejich obsah je přirozenou cestou v těle dále zpracován. Tato vysokofrekvenční energie působí pouze na podkožní tukovou tkáň a nedochází k rozehřívání okolních tkání (svalů, vnitřních orgánů).

Doba ošetření
Ošetření trvá 45 minut, je třeba jej provést opakovaně, obvykle šestkrát (s intervalem 5-10 dnů).

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, v některých případech pár dní citlivá. Při maximálním efektu může dojít k zanícení tukového váčku v podkoží, kde se vytvoří rezistence o velikosti hrášku (odborně „panikulitida“). Ta se obvykle během 1-2 týdnů vstřebá.

Klinická studie
Jako jediné pracoviště v ČR jsme se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni provedli odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Konzultace s lékařem

Konzultace problematiky hubnutí
Diagnostika příčiny a léčba nadváhy

Konzultace a vyšetření odborným internistou, specializovaným na odhalování příčin a léčbu vnitřních nemocí spojených s nadváhou a obezitou, vysokým krevním tlakem, vyššími krevními tuky a/nebo cukrovkou. Specializované vyšetření autonomních regulací ověřující tendenci organismu k váhovému přírůstku. Odběr a vyšetření krevních testů dle indikace včetně hormonů a speciálních požadavků. Návrh a dlouhodobé partnerské vedení, motivace celkového postupu léčby nadváhy, obvykle v kombinaci s vytrvalostním pohybem (např. chůzí), úpravou stravovacích návyků a podáváním léčiva k redukci hmotnosti, vlákniny a/nebo doplňků stravy.

Formování postavy

Injekční lipolýza
Injekční odstranění nadbytečného podkožního tuku

Injekční lipolýza je semi-invazivní procedura vhodná pro redukci uloženin podkožního tuku kdekoliv na těle. Díky použití mikrojehliček lze proceduru dokonale zacílit potřebná místa a je časově méně náročná. Jedná se o ověřenou metodu s použitím správných účinných látek a garancí německé odborné společnosti Netzwerk Lipolyse.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Lékař aplikuje účinnou látku speciálním aplikátorem s drobnými jehličkami do oblasti podkožní tukové tkáně a poté použitím ultrazvuku zaručí rovnoměrné rozprostření léčiva v podkoží. Použitá látka vyvolá postupnou emulzifikaci části podkožního tuku a dochází k rovnoměrnému snížení vrstvy tuku v ošetřené oblasti. V případě nutnosti je možné lokální znecitlivění ošetřované oblasti. Naše pracoviště je certifikováno k jejímu provádění od roku 2010.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut, doporučují se 2-3 ošetření v rozmezí šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, následující 2-3 dny je ošetřená oblast oteklá, citlivá. Na místech narušení podkožních vlásečnic se mohou objevit drobné modřinky, které během pár dnů vymizí. Doporučujeme zvýšení pitného režimu na 2-3l denně.

» zobrazit méně...

Celulitida

X-Wave
Léčba celulitidy rázovou vlnou

Ošetření rázovou vlnou efektivně působí na pojivovou tkáň způsobující celulitidu (pomerančovou kůži) typicky na nohou a zadečku, napomáhá zjemnění strií (např. po porodu) a podporuje uvolnění plošně zjizvené tkáně. Provádí se obvykle v kombinaci s dalšími metodami např. Exilis Elite, mezoterapií, elektromyostimulací, ruční a přístrojovou lymfatickou masáží apod.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Hloubkové mechanické působení vysokofrekvenční rázové vlny v kombinaci s elektrostimulací podkožního svalstva napomáhá k pozvolnému „rozmělnění“ vazivových tkání a intenzivnímu prokrvení podkoží. Tímto opakovaným postupem dochází k vyrovnávání a sjednocení povrchu kůže a snižování obvodu ošetřené tkáně. Textura pokožky je na dotek pevnější a jemnější.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-45 minut, doporučuje se 12 ošetření s intervalem 2-4 dnů. Při ošetřování celulitidy je vhodná kombinace s přístrojem Exilis.

Po aplikaci
Bezprostředně po ošetření bude kůže začervenalá, výjimečně se následně objeví modřinky, které během pár dnů vymizí, s postupným ošetřováním a zpevňováním podkoží jejich výskyt ustupuje.

» zobrazit méně...

Zmírnění pocitu těžkých nohou

Přístrojové lymfodrenáže
Ošetření dolních končetin presoterapií

Podpůrná léčba formou lymfodrenáže zlepšuje tok lymfy v podkoží, je široce využívaná v řadě ošetřovacích postupů, např. při celulitidě, pooperačních nebo poúrazových otocích končetin, syndromu těžkých nohou a při regeneračních procedurách.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Na ošetřované končetiny se nasadí speciální nafukovací mnohakomorové „kalhoty“ (návleky). Do jednotlivých komor návleků je postupně ve vlnách vháněn vzduch, čímž je daná oblast postupně ve vlnách masírována. Tkáň se tak prokrví a dochází k rozproudění lymfy. Klient následně cítí příjemně uvolněné a lehké končetiny.

Doba ošetření
Ošetření trvá od 30-90 minut v závislosti na zvoleném postupu.

Po aplikaci
Po ošetření nejsou zjevné žádné akutní změny (začervenání, modřinky), může dojít k jemnému brnění v končetinách.

» zobrazit méně...

Bezkontaktní zeštíhlení

Vanquish Me
Bezkontaktní redukce podkožního tuku tepelnou energií

Zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření přístrojem Vanquish ME plošně redukuje podkožní tuk v oblasti břicha, boků nebo nohou. Některé tukové buňky zanikají okamžitě, další odumírají v následujících dnech. Populárně se někdy ošetření označuje i jako „bezbolestná liposukce“.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Vysokoenergetický radiofrekvenční lékařský systém Vanquish využívá tepelné vlny, selektivně ničící tukovou tkáň v 2-3 cm v podkoží. Zákrok je zcela neinvazivní. Během zákroku klient leží pod speciálním přístrojem – ergonomicky tvarovaným panelem, který slouží jako generátor léčebných vln. Na rozdíl od ostatních metod se namísto cíleného pohybu aplikační hlavice po pokožce umísti Vanquish nad danou tělesnou partii a nechá se 45min působit. Klient cítí pouze hřejivé teplo nad celou ošetřovanou oblastí. Ošetřením dochází k porušení buněčných membrán a redukci tkáně, přičemž některé tukové buňky jsou eliminovány okamžitě, některé postupně odumírají při opakovaném ošetření během několika dnů až týdnů, a jejich obsah je přirozenou cestou v těle dále zpracován. Tato vysokofrekvenční energie působí pouze na podkožní tukovou tkáň a nedochází k rozehřívání okolních tkání (svalů, vnitřních orgánů).

Doba ošetření
Ošetření trvá 45 minut, je třeba jej provést opakovaně, obvykle šestkrát (s intervalem 5-10 dnů).

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, v některých případech pár dní citlivá. Při maximálním efektu může dojít k zanícení tukového váčku v podkoží, kde se vytvoří rezistence o velikosti hrášku (odborně „panikulitida“). Ta se obvykle během 1-2 týdnů vstřebá.

Klinická studie
Jako jediné pracoviště v ČR jsme se systémem Vanquish ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni provedli odbornou klinickou studii, která ověřila účinnost a bezpečnost metody.

» zobrazit méně...

Zpevnění a vypnutí kůže

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Formování postavy

Injekční lipolýza
Injekční odstranění nadbytečného podkožního tuku

Injekční lipolýza je semi-invazivní procedura vhodná pro redukci uloženin podkožního tuku kdekoliv na těle. Díky použití mikrojehliček lze proceduru dokonale zacílit potřebná místa a je časově méně náročná. Jedná se o ověřenou metodu s použitím správných účinných látek a garancí německé odborné společnosti Netzwerk Lipolyse.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Lékař aplikuje účinnou látku speciálním aplikátorem s drobnými jehličkami do oblasti podkožní tukové tkáně a poté použitím ultrazvuku zaručí rovnoměrné rozprostření léčiva v podkoží. Použitá látka vyvolá postupnou emulzifikaci části podkožního tuku a dochází k rovnoměrnému snížení vrstvy tuku v ošetřené oblasti. V případě nutnosti je možné lokální znecitlivění ošetřované oblasti. Naše pracoviště je certifikováno k jejímu provádění od roku 2010.

Doba ošetření
Procedura trvá obvykle 30-60 minut, doporučují se 2-3 ošetření v rozmezí šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Ihned po aplikaci je kůže zarudlá, následující 2-3 dny je ošetřená oblast oteklá, citlivá. Na místech narušení podkožních vlásečnic se mohou objevit drobné modřinky, které během pár dnů vymizí. Doporučujeme zvýšení pitného režimu na 2-3l denně.

» zobrazit méně...

Omlazení hřbetu rukou

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Mikrojehličková terapie

Aplikace Botulotoxinu

Botox

Účinné nechirurgické ošetření botulotoxinem pomáhá redukci obličejových vrásek, nejčastěji mezi obočími. Preparát se rovněž používá k léčbě nadměrného pocení aplikací do podpaží, dlaní či plosky nohou. Jeho účinnost je prokázána také při léčbě migrény.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Botulotoxin blokuje přenos nervového signálu k mimickým obličejovým svalům a tak je dočasně znehybní. Aplikuje se velmi tenkou jehličkou obvykle bez znecitlivění přímo do příslušného svalu. Plný účinek se objeví za 3-7 dnů.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle …….. minut s ………. rozestupem po dobu ……týdnů. Účinek přetrvává 3-4 měsíce, funkce svalu se postupně přirozeně obnovuje. Ošetření je možné opakovat, přičemž lze očekávat prodloužení účinku ošetření.

Po aplikaci
Bezprostředně po ošetření se může objevit drobná krvácivá ranka, pokud se zastihne podkožní vlásečnice. Po ošetření je nutno dodržovat několik hodin vertikální pozici, aby nedošlo k nechtěnému přesunu podaného léčiva v podkoží. Několik dnů po ošetření je třeba vyvarovat se zvýšené fyzické (i psychické) námahy, která by byla spojena s usilovnou mimikou. Během týdne po ošetření nejsou vhodné kosmetické procedury na obličeji. Je-li ošetřená vráska příliš hluboká, kombinuje se následně ošetření botulinotoxinem s výplní dané oblasti kyselinou hyaluronovou.

» zobrazit méně...

Tepelné ošetření potních žláz

Exilis Elite
Aktivace tvorby vlastního kolagenu

Ošetření přístrojem Exilis Elite je vhodné pro pleť s počínajícími projevy ztráty pružnosti, pevnosti a tvorbou drobných vrásek v obličeji, na krku, dekoltu, hřbetech rukou nebo vnitřních stranách stehen.

» zobrazit více...

Princip ošetření
Tepelné, radiofrekvenční, zcela nebolestivé ošetření podkoží pomocí speciálního aplikátoru hloubkovým prohřátím na teplotu 40-42°C. Tato vysoká teplota stimuluje buňky k obnovení pojivové tkáně v podkoží a novotvorbě vlastního kolagenu. Pleť tak získá jemnější a projasněnější vzhled a redukují se drobné povrchové vrásky. Metoda se pro svou účinnost někdy populárně označuje jako „facelift bez skalpelu“. Díky speciální technologii řízení toku energie je ošetření systémem Exilis Elite ve srovnání s ostatními přístroji kategorie zcela nebolestivé.

Doba ošetření
Ošetření trvá obvykle 60-90 minut s týdenním rozestupem po dobu šesti až osmi týdnů.

Po aplikaci
Pleť je akutně po ošetření mírně oteklá a začervenalá, tyto příznaky vymizí cca do 30 minut, pleť lze ihned nalíčit a není tak potřeba omezovat denní režim.

» zobrazit méně...

Buněčná výživa

Lipopower
Omlazení zevnitř

Infuzí se léčivo dostává do těla plánovaně a v přesně určeném množství a čase. Na rozdíl od tablet tak lze dosáhnout maximálního účinku bez nežádoucích vlivů na organismus. Komplexní infuzní ochrana buněčných membrán organismu léčivem LipoPower vás posílí, účinně a bezpečně vás ochrání proti vlivu řady nemocí a stresu a upraví hodnoty cholesterolu. V mnoha situacích také pomůže antioxidační infuzní kůra vitamínem C a infuze s hořčíkem a dalšími stopovými prvky pomáhají výrazně zlepšit kvalitu života, případně vyřešit akutní problémy. Veškerá infuzní léčba probíhá na základě předchozí diagnostiky lékařem.

Nabídka infuzí:

  • Vitamin C ve vysokých dávkách
  • Buněčná membránová výživa LipoPower kůra k povzbuzení organismu při stresové zátěži a chronických nemocech
  • Analgetické (uklidňující) infuze při bolestivých stavech
  • Protistresové infuze s Magneziem / stopovými prvky při projevech nedostatku hořčíku a zátěžových situacích
  • Vitamin B12
  • Anti-aging infuzní směsi dle Dr. Myerse zpomalující projevy stárnutí organismu a dodávající vitalitu

Bolestivé stavy

Akutní bolestivé stavy

Poradenství při každodenní péči o pleť

Poradenství od dermatologa

Příprava účinného séra na míru vaší pleti

Universkin

Ošetření křečových žil

Skleroterapie

Odstranění drobných výrůstků

Odstranění drobných výrůstků

Výživové poradensství

Výživové poradenství s možností sestavení jídelníčku

Konzultace s lékařem

Konzultace problematiky hubnutí
Diagnostika příčiny a léčba nadváhy

Konzultace a vyšetření odborným internistou, specializovaným na odhalování příčin a léčbu vnitřních nemocí spojených s nadváhou a obezitou, vysokým krevním tlakem, vyššími krevními tuky a/nebo cukrovkou. Specializované vyšetření autonomních regulací ověřující tendenci organismu k váhovému přírůstku. Odběr a vyšetření krevních testů dle indikace včetně hormonů a speciálních požadavků. Návrh a dlouhodobé partnerské vedení, motivace celkového postupu léčby nadváhy, obvykle v kombinaci s vytrvalostním pohybem (např. chůzí), úpravou stravovacích návyků a podáváním léčiva k redukci hmotnosti, vlákniny a/nebo doplňků stravy.

Výživové poradensství

Výživové poradenství s možností sestavení jídelníčku

Osobní trénink

Osobní trénink

Komplexní make-up poradenství

Komplexní make-up poradenství

Nezávazný objednávkový formulářVANQUISH – BEZBOLESTNÉ ODBOURÁNÍ TUKŮ A CELULITIDY

Nadbytečného tuku a celulitidy Vás zbavíme pod lékařským dohledem, bez bolesti, pohodlně a bez nutnosti rekonvalescence, pomocí prokazatelně nejúčinnější lékařské technologie na trhu Vanquish ME. Zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření plošně redukuje podkožní tuk v oblasti břicha, boků nebo nohou. K léčbě celulitidy jako první v ČR nově používáme speciální plošný aplikátor Vanquish Flex, který v kombinaci s rázovou vlnou X-Wave a hloubkovou elektrostimulací ošetření významně urychlí a zefektivní.

HUBNUTÍ A ANTI-AGING

HUBNUTÍ A ÚPRAVA VÝŽIVY

Společně nalezneme příčiny nadváhy, komplexně a v souvislostech ověříme Vaše genetické, zdravotní, hormonální, metabolické a další předpoklady k její úpravě. Na míru Vám vytvoříme program hubnutí a formování postavy pomocí kombinace individuálních léčebných a životosprávních postupů. Pravidelná setkání s lékařem, online podpora hubnutí přes počítač, a použité postupy v kombinaci s moderní telemedicínou Vám pomůžou dlouhodobě udržet dosaženou hmotnost a tak i radost ze života.

OMLAZENÍ A CELKOVÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE

Vhodným výběrem ošetření a jejich kombinací získá Vaše pokožka pružnost, hebkost a jas. Nabízíme Vám řadu špičkových technologií a léčiv ke zpomalení přirozeného procesu stárnutí pokožky bez skalpelu – od výplní švýcarské společnosti Teoxane nebo aplikace botulotoxinu po neinvazivní facelift obličeje přirozeně odbouratelnými biovlákny nebo růstovými faktory z vlastní krve. Pro domácí ošetřování Vám dle konkrétního stavu Vaší pleti dermatoložka navrhne a před Vašima očima z kombinace až 19 léčivých látek připraví individuální léčebné sérum z francouzské funkční lékařské dermokosmetiky Universkin.

REGENERACE, ANTI-AGING A OMLAZENÍ ZEVNITŘ

Na základě kombinace vyšetření Vašeho genetického kódu, stavu hormonů a látkové výměny, složení mikrobioty (střevních bakterií) a intolerance (nesnášenlivosti) látek, s nimiž se dostáváte denně do kontaktu, Vám připravíme individuální doporučení a dlouhodobý životosprávní systém, jak zpomalit projevy stárnutí organismu, omezit či zastavit rozvoj některých nemocí a tím si zkvalitnit a prodloužit život.

OCHRANNÁ INFUZNÍ LÉČBA

Infuzí se léčivo dostává do těla plánovaně a v přesně určeném množství a čase, bez nežádoucích vlivů na organismus. Komplexní infuzní ochrana buněčných membrán organismu léčivem LipoPower Vás celkově posílí a upraví hodnoty cholesterolu, antioxidační infuzní kůra vitamínem C a infuze s hořčíkem a dalšími stopovými prvky Vás účinně a bezpečně ochrání proti vlivu řady nemocí, křečím a stresu. Veškerá infuzní léčba probíhá na základě předchozí konzultace s lékařem a pod jeho dohledem.

SPECIALISTÉ

Oční / Gynekologie / Dermatologie / Chirurgie / Interna

POHYB A FYZICKÁ ZDATNOST

Jen ve zdravém a pohyblivém těla zdravý a krásný duch Jedině správný pohybový režim a tělesná zdatnost Vám dlouhodobě udrží váhu a zdraví dle Vašich představ. A navíc – s ohledem na heslo “Lépe Fit fat (fyzická zdatnost s mírnou nadváhou) než Unfit unfat (štíhlost bez zdatnosti)” – Vám naši osobní trenéři v pohybové místnosti pomůžou zpevnit svalový korzet, optimalizovat složení těla, a naučí Vás správným stereotypům z hlediska funkce pohybového aparátu tak, abyste mohli vést spokojený a kvalitní život bez bolestí v zádech či hlavy.

Pohyb a výživa

PRO MUŽE

Veškeré služby jsou vhodné i pro muže. Pro svou jednoduchost, nebolestivost a účinnost je oblíbená především léčba nadváhy kombinovaná s nebolestivou redukcí podkožního tuku systémem Vanquish nebo injekční lipolýzou s vysokofrekvenčním ultrazvukem a hloubkovou elektrostimulací. Nebolestivé přístrojové omlazení obličeje je stejně úspěšné u žen i u mužů, stejně jako infuzní léčba se speciálními ochrannými procesy působícími až na úrovni buněčných membrán.

Nejmodernější technologie

Jednotlivá ošetření probíhají s využitím nejmodernějších technologií
Vanquish ME, Vanquish Flex, Exilis Face, Exilis Elite, X-Wave Professional, LymphaStim, Dermatica a řadou dalších špičkovýchlékařských procedur a prvotřídních preparátů od výrobců jako Teoxane Ženeva, Filorga Paris, NeoStrata, Botox a dalších.
Klinika Švýcarská klientům nabízí u nás jedinečnou kombinaci mnoha oborů a procedur neinvazivní estetické medicíny, což umožňuje posuzovat krásu z různých pohledů a řešit příčiny stavu klienta s ohledem na všechny souvislosti. U všech procedur se vždy řeší příčina esteticko-medicínského problému tak, aby poskytnuté ošetření vedlo k jeho dlouhodobému zlepšení nebo úplnému vyřešení. Pouze tak lze zlepšit kvalitu života klientů a prodloužit jejich života tak naplnit hlavní motto kliniky „Mé právo na zdravou krásu“.
Všem estetickým procedurám předchází konzultace nálezu a celkového zdravotního stavu klienta s lékařem-specialistou, který navrhne vhodnou kombinaci ošetřovacích procedur, režimových opatření v životě klienta a případně podpůrnou léčbu, pokud je nutná.
V komplexní nabídce ošetření a zákroků nalezneme vhodné řešení pro každého klienta. Z řady možností vybíráme:
Externí ošetření — například hubnutí a formování postavy s  bezbolestnou redukcí podkožního tuku bez skalpelu, komplexní léčbu celulitidy, odstranění zvýrazněných žilek („metliček“) na nohou, lékařské vyšetření a odstranění znamének nebo různých nežádoucích výrůstků na pokožce, omlazení a ošetření obličeje se zaměřením na individuální stav pokožky a potřebnou kombinaci metod, cílené vyživení a ochrana pokožky pomocí speciálních léčebných látek aplikovaných do různých vrstev pokožky obličeje, výplně a odstranění vrásek pomocí aplikace botulotoxinu, vypínání a rejuvenace povadlé pokožky obličeje přístrojově nebo aplikací speciálních biologicky zcela odbouratelných „nití“, růstových faktorů z vlastní krve apod., plastika pokleslých či asymetrických očních víček a ošetření očního okolí.
Specialisté kliniky poskytují také obecně poradenství ve svých oborech — v estetické a anti-aging medicíně, vnitřním, očním či kožním lékařství, gynekologii a chirurgii.
Vnitřní ošetření -celkově podáváme rovněž podpůrné infuze se speciálním léčivem zaměřeným na ochranu buněčných membrán při stresu, stárnutí či některých onemocněních, infuze s koncentrovaným vitaminem C nebo „koktejly“ chybějících minerálů při únavovém syndromu nebo některých deplečních stavech.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE:

Veškerá péče na Klinice Švýcarská je poskytována zdravotnickým personálem s odpovídající odborností/specializací, probíhá zcela diskrétně, profesionálně a dle předem dohodnutých podmínek, včetně časového platebního harmonogramu. Klinika Švýcarská je řádně registrované nestátní zdravotnické zařízení a splňuje všechny legislativní požadavky pro poskytování ambulantních diagnostických a léčebných služeb v uvedených oborech, včetně legislativních podmínek ochrany citlivých osobních dat a dalších specifických informací. Konzultace i ošetření probíhají výlučně na objednání po předchozím oboustranném odsouhlasení klientem a pověřeným pracovníkem kliniky. Poskytovaná péče zde probíhá mimo systém veřejného zdravotního pojištění a hradí se v hotovosti či platební kartou.

Klinika Švýcarská

Rezidenční park Švýcarská
Rokycanova 796/1G, 772 00 Olomouc

Telefon: 588 880 200
Hotline Po-Pá: 720 128 177
info@klinika-svycarska.cz