Klinika Švýcarská vám nabízí jako první v České republice nejžhavější novinku ve tvarování postavy!

Jak se zbavit tuku bez urputných diet a hodin strávených na rotopedu? Průlomovou metodu Vanquish si oblíbily i celebrity v Americe, odkud tento zázrak v hubnutí dorazil do Evropy. Vanquish neboli „bezbolestná liposukce“, jak se mu přezdívá, patří ke špičkovým metodám v boji proti podkožnímu tuku.

Vanquish je zcela neinvazivní a bezkontaktní ošetření, které pracuje na principu tepelné energie. Tepelné vlny ničí tukovou tkáň, a tím odstraňují podkožní tuk a formují postavu. Část tukových buněk odumírá okamžitě, zbylé několik následujících dní po ošetření přístrojem Vanquish.

Mezi příznivce Vanquish z řad celebrit patří například uznávaná americká herečka Whoopi Goldberg. Vanquish vyzkoušela také v jedné z amerických televizních show, video si můžete pustit zde.

Ošetření Vanquish trvá přibližně 45 minut a pro správný efekt je nutné jej několikrát opakovat. Většinou lékaři doporučují šest sezení s odstupem pěti až deseti dní pro opravdu viditelné a trvalé odstranění podkožních tukových buněk.

Během zákroku se klient položí pod přístroj Vanquish, jehož hlavice na danou partii působí po dobu 45 minut. Kromě hřejivého tepla nad ošetřovanou oblastí klient nic necítí. Tepelné vlny systému Vanquish ničí tukovou tkáň 2 až 3 centimetry v podkoží.

Vysokofrekvenční energie přístroje Vanquish působí pouze na podkožní tukovou tkáň v oblasti, nad kterou se nachází, a neovlivňuje tak okolní tkáně jako svaly nebo vnitřní orgány. Tepelné vlny porušují buněčné membrány a redukují tkáň.

Po ošetření může kůže v dané oblasti zarudnout a být citlivá, což vždy do několika dní odezní. Klienti někdy popisují vznik drobného útvaru o velikosti hráčku pod kůží, jedná se o zanícený tukový váček v podkoží (panikulitida), který se během jednoho až dvou týdnů vstřebá.

Klinika Švýcarská je jediným pracovištěm v České republice, které ověřilo účinnost a bezpečnost této metody ve spolupráci s výrobcem a Lékařskými fakultami v Olomouci a ve Vídni.

„Se vší seriózností můžeme potvrdit tvrzení kolegů z USA. Ošetření lékařským přístrojem Vanquish je zcela výjimečné a pro klienty nesrovnatelně účinnější a příjemnější metodou než kterákoliv z ostatních metod neinvazivního tvarování postavy,“ říká MUDr. Jiří Pumprla, PhD, MBA, MPH, vedoucí Kliniky Švýcarská. Výsledek klinické studie najdete zde.

„Díky specializaci naší kliniky využíváme, jako jediní v širokém okolí, kombinace vyšetření a případně léčby nadváhy postupy interní medicíny a zároveň neinvazivního tvarování postavy. Klinika Švýcarská v Olomouci má díky provedené klinické studii a dlouhodobému používání systému Vanquish od března roku 2013 dosud nejvíce zkušeností v celé republice,“ doplňuje Jiří Pumprla a na závěr dodává: „Teď z těchto zkušeností mohou čerpat i naši klienti. Vyzkoušejte, jaké to je, zbavit se konečně těch obtěžujících špíčků. Bez obtěžování, bez bolesti, bez námahy. Za účinek Vanquish ručím.“

Otázky a odpovědi

Kdy dosáhnu viditelných výsledků?

Maximální výsledky budou patrné již za přibližně 1-2 týdny po poslední proceduře, protože v tu dobu vrcholí procesy směřující k odstranění vrstvy ošetřené tukové tkáně.

Je zapotřebí dodržovat dietu a cvičit, aby se dosáhlo výsledků?

Ošetření je účinné i bez přísných diet a pravidelného cvičení. Avšak, mnoho pacientů se rozhodlo po zákroku dodržovat zdravý způsob života ve srovnání s dobou před podstoupením procedury. O to většího účinku lze pak dosáhnout.

Je třeba se na ošetření speciálně připravit?

Jediné doporučení je dodržovat maximální pitný režim. Pijte dostatek vody jednak den předem, v den zákroku a také den po zákroku. Toto Vám pomůže se zbavit přebytečných tekutin v těle a toxinů a napomůže to urychlení látkový výměny.

Jak dlouho výsledek vydrží?

Výsledek zůstane optimální tak dlouho, dokud si budete udržovat zdravou váhu a zdravý životní styl.

Jak dlouho trvá jeden zákrok a kolik jich je třeba podstoupit?

Obvykle je třeba podstoupit 6 zákroků po 30 minutách.

Je to bezpečné a bezbolestné? Jaké jsou vedlejší účinky?

Metoda je vědecky ověřena na několika odborných pracovištích, a je klinicky testována na oblastech břicha, pasu a boků (madel lásky). Při dodržení standardů ošetření se prokazatelně se jedná o bezpečnou a efektivní a bezbolestnou metodu. Vedlejší účinky jsou minimální a přechodné, nejčastěji v podobě mírného zarudnutí, pocitu tepla a citlivé kůže v místě zákroku.

Co ucítím během zákroku?

Během ošetření budete cítit mírný až střední pocit zahřátí tkáně.

Mohu se hned po zákroku vrátit k běžným činnostem?

Ano, zatímco klientky většinou pociťují jen mírné zahřátí po provedení terapie, většinou tyto vedlejší minimální účinky trvají jen pár minut až 1-2 hodiny a nijak vás v ničem neomezují.

Kdy nelze podstoupit VANQUISH proceduru:

  • při těhotenství a kojení
  • při kovových implantátech, pacemakerech či defibrilátorech
  • při léčbě jiných závažných onemocnění včetně rakoviny
  • při epilepsii
  • při vážných srdečních chorobách
  • při změnách srážlivosti krve