VANQUISH – TUKŮ SE ZBAVÍSH!!

Klinika Švýcarská vám nabízí jako první v ČR nejžhavější novinku ve tvarování postavy roku!

Jednou z nejčastějších ženských fantazií – mimo čehokoliv spojeného s George Clooneym:-)– je štíhlý pas bez diet, cvičení či skalpelu. Letos se stávají tyto fantazie dosažitelnou realitou! Dokonce i největší skeptici estetické medicíny jsou udiveni revoluční účinností nové technologie tvarování postavy, která se jmenuje VANQUISH (anglicky „zdolat“ či „porazit“). Nechte se inspirovat! VANQUISHem se dnes nechávají ošetřit mnohé světové celebrity i hvězdy showbusinessu jako Whoopi Goldberg: podívejte se zde, jak je nadšena… Zkusíte to taky?

Technologický průlomvanquish-and-whoopi-goldberg-400x180

Díky VANQUISHi můžete i Vy zdolat ty obtěžující špíčky kolem pasu a rostoucí „madla lásky“ na bocích, které tak nehezky vypadají v nových plavkách. Bez bolesti, bez kontaktu, bez námahy a bez starostí. Narozdíl od stávajících procedur, které jsou buď bolestivé nebo časově náročné, je zde řešení, které opravdu funguje. Rychle, účinně a především pohodlně bez potřeby jakékoliv rekonvalescence. Jak říká jeden z lékařů, který systém používá v USA, Dr.McDaniel z Lékařské fakulty E.Virginia, „pracuji v oboru přes 30 let, a všechen technologický pokrok se děl vždy po krůčcích. VANQUISH je skok, technologický průlom…“

Klinická studie v Klinice Švýcarská 

MUDr. Jiří Pumprla, PhD, MBA, MPH, s týmem v Centru klinických studií Kliniky Švýcarská v Olomouci jako na jediném pracovišti v České republice prováděl od března 2013 ve spolupráci s výrobcem rozsáhlé mnohaměsíční klinické testování technologie VANQUISH. Říká: „Proto také můžeme se vší seriozností potvrdit tvrzení kolegů z USA: ošetření lékařským přístrojem VANQUISH je zcela vyjímečné, a pro klientky nesrovnatelně účinnější a příjemnější metodou, než kterákoliv z ostatních metod neinvazivního tvarování postavy“. Výsledky klinické studie s VANQUISHEM si můžete prohlédnout zde: http://f1000research.com/articles/4-49/v1

Hubnoucí tepelné vlny

Bezkontaktní vysokoenergetický radiofrekvenční systém VANQUISH využívá tepelné vlny, které směřují během procedury do podkoží přímo k tukovým buňkám. Zde je zahřívají dostatečně na to, aby je zničily bez poškození nebo narušení ostatních tkání, vrstev pokožky, svalové hmoty, vlasových kořínků nebo vnitřních orgánů. Některé tukové buňky jsou eliminovány okamžitě, některé postupně odumírají během několika týdnů a jejich obsah přirozenou cestou dále zpracován a odstraněn z těla.

Speciální bezkontaktní zářič na břicho

Jedná se o neinvazivní zákrok, kdy se umístí speciální aplikační zářič nad problematickou oblast – např. břicho nebo pas, a to přiblizně 1-2 centimetry nad pokožku. Během zákroku tedy leží klient/ka pod speciálním přístrojem – ergonomicky tvarovaným panelem, který slouží jako generátor léčebných vln. Narozdíl od všech ostatních metod se namísto cíleného pohybování aplikačního přístroje po pokožce umísti VANQUISH nad danou tělesnou partii a nechá se působit po 30min. Klient/ka cítí pouze hřejivé teplo nad celou ošetřovanou oblastí. Jinak není potřeba dělat vůbec nic, důmyslná technologie ničí tukovou tkáň sama.

Pro ženy i muže

Radiofrekvenční metoda se považuje doposud za nejúčinnější na redukci tukových zásob. Doporučuje se pro ženy i muže s nadváhou, kteří se chtějí zbavit nechtěných uloženin tuku a nepřejí si podstoupit operativní zákrok. Výhodou je to, že není třeba procházet jakoukoliv rekonvalescencí a krátce po provedení zákroku lze opět pokračovat v každodenních činnostech. Před zákrokem a po jeho provedení se doporučuje po několik dnů dostatečná hydratace – tj. příjem většího množství tekutin.

Šest procedur jen po 45-ti minutách

Konečně je zde tedy neinvazivní metoda, pomocí které se lze zbavit přebytečného tuku během šesti 45-minutových procedur. Jednoduchá možnost dosáhnout zeštíhlovacího účinku na větších partiích těla během krátké doby a s minimálními vedlejšími efekty a za přiměřenou cenu jsou velké výhody použití VANQUISH.

Léčba nadváhy i tvarování postavy v Klinice Švýcarská

Vedoucí lékař MUDr. Pumprla dodává: „Díky specializaci naší kliniky využíváme — jako jediní v širokém okolí — kombinace vyšetření a případně léčby nadváhy postupy interní medicíny a zároveň neinvazivního tvarování postavy. Klinika Švýcarská v Olomouci má díky provedené klinické studii a dlouhodobému používání systému VANQUISH od března roku 2013 dosud nejvíce zkušeností v celé České republice. Teď z nich můžete profitovat i Vy. Vyzkoušejte i Vy, jaké to je, zbavit se konečně těch obtěžujících špíčků! Bez obtěžování, bez bolesti, bez námahy a v pohodě! Za účinek VANQUISHe ručím!“

vanquish-btl
vanquish-btl-2
vanquish_pred_a_po_4_osetrenich_vilakrasycz

Otázky a odpovědi

Kdy dosáhnu viditelných výsledků?

Maximální výsledky budou patrné již za přibližně 1-2 týdny po poslední proceduře, protože v tu dobu vrcholí procesy směřující k odstranění vrstvy ošetřené tukové tkáně.

Je zapotřebí dodržovat dietu a cvičit, aby se dosáhlo výsledků?

Ošetření je účinné i bez přísných diet a pravidelného cvičení. Avšak, mnoho pacientů se rozhodlo po zákroku dodržovat zdravý způsob života ve srovnání s dobou před podstoupením procedury. O to většího účinku lze pak dosáhnout.

Je třeba se na ošetření speciálně připravit?

Jediné doporučení je dodržovat maximální pitný režim. Pijte dostatek vody jednak den předem, v den zákroku a také den po zákroku. Toto Vám pomůže se zbavit přebytečných tekutin v těle a toxinů a napomůže to urychlení látkový výměny.

Jak dlouho výsledek vydrží?

Výsledek zůstane optimální tak dlouho, dokud si budete udržovat zdravou váhu a zdravý životní styl.

Jak dlouho trvá jeden zákrok a kolik jich je třeba podstoupit?

Obvykle je třeba podstoupit 6 zákroků po 30 minutách.

Je to bezpečné a bezbolestné? Jaké jsou vedlejší účinky?

Metoda je vědecky ověřena na několika odborných pracovištích, a je klinicky testována na oblastech břicha, pasu a boků (madel lásky). Při dodržení standardů ošetření se prokazatelně se jedná o bezpečnou a efektivní a bezbolestnou metodu. Vedlejší účinky jsou minimální a přechodné, nejčastěji v podobě mírného zarudnutí, pocitu tepla a citlivé kůže v místě zákroku.

Co ucítím během zákroku?

Během ošetření budete cítit mírný až střední pocit zahřátí tkáně.

Mohu se hned po zákroku vrátit k běžným činnostem?

Ano, zatímco klientky většinou pociťují jen mírné zahřátí po provedení terapie, většinou tyto vedlejší minimální účinky trvají jen pár minut až 1-2 hodiny a nijak vás v ničem neomezují.

Kdy nelze podstoupit VANQUISH proceduru:

  • při těhotenství a kojení
  • při kovových implantátech, pacemakerech či defibrilátorech
  • při léčbě jiných závažných onemocnění včetně rakoviny
  • při epilepsii
  • při vážných srdečních chorobách
  • při změnách srážlivosti krve